כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום קיר דרום מערב בסלון

מוצגות 9 תגובות – 1 עד 9 (מתוך 9 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #421524 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  יש לי קיר בכיוון דרום מערב בסלון שעליו נשענת ספה ארוכה. אני יודעת שדרום מערב שייך לזוגיות. אני מעוניינת לתלות עליו מקבץ תמונות בגדלים שונים שבכל תמונה כיתוב עם כיתוב כמו: love,"היום זה יום טוב", "הכל אפשרי", "הכל יש רק לבקש", "לפעול מתוך אהבה".
  1. כמה תמונות נכון יהיה לתלות בקיר זה?
  2. האם הכיתוב מתאים לחיזוק הזוגיות והטוב?
  תודה!

  #421525 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  הי עדילי, נשמע שיש לך תוכנית עיצובית מקסימה, כעת הייתי שמה יותר דגש בעניין המהות, ומנסה לברור כל פרט שתשימי על הקיר. נסי להבין כל תמונה מה המשמעות העמוקה שמסתתרת מאחוריה, האם הזוג מאוהב? האם טוב להם יחד? האם הם דואגים אחד לשני או מרוחקים אחד מהשני?
  מבחינת מה נכון ומה לא הדרום מערב קשור לנושא הזוגי כולל המספר 2 ולכן הייתי מנסה להקפיד על החזרתיות של המספר 2 כלומר לנסות להדגיש על ידיד תמונות ואביזרים זוגיים את הנושא הזוי, בהחלט אפשר להוסיף כיתוב אבל חשוב חשוב קודם כל לחשוב האם המשפט הזה הוא באמת השראה לזוגיות עבורך,
  בהצלחה!, מוזמנת להעלות תמונות בהמשך, גם בקיר שלי בפייסבוק,
  קרן הורוביץ

  #421526 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  קרן, תודה על המענה!!!
  ייתכן ולא הסברתי את עצמי: אסביר שוב אם אפשר:
  התמונות שאני מעוניינת לתלות הן בעצם 6 פוסטרים שבכל פוסטר משפט השראה חיובי/אופימי אחר. אני רוצה כל למסגר כל פוסטר במסגרת זהב דקה, ואז אתלה את הכל כקולג' תמונות ,על אותו הקיר הדרום מערבי שצמוד לספה. מאד מאד!!! אהבתי את הרעיון של המשפטים האופטימים האלה שמשדרים מחשבה חיובית וטובה!
  משפטי ההשראה שרשומים בפוסטרים הם:
  "לפעול מתוך אהבה", "תודה על כל הטוב שיש", "איזה יופי של יום", "הכל יש רק לבקש", "כוונה עשייה התמדה הצלחה", "אהבה".
  1. הקיר כאמור הוא דרום מערבי-
  האם 6 תמונות אלה זה בסדר? אני יודעת שלקיר דרום מערב דרוש המספר 2. האם זה בסדר לעשות 6 תמונות, שזה 2 בכפולות בעצם?
  2.מה דעתך על התוכן של משפטים אלה כמקור חיזוק לזוגיות ?
  3. מסגרת זהב אפשרית ? ידוע לי שחום וצהוב אפשריים ולכן בחרתי בזהב שהוא נגזרת של הצהוב. זה בסדר?
  4. בקיצור, אשמח מאד !! לדעת מה דעתך והאם הקיר עם תמונות אלה (קולג' תמונות מסגרת בזהב) הוא מתאים, מחזק ונכון לקיר דרום מערבי שתומך בזוגיות?
  שוב, תודה רבה לך קרן.

  #421527 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  הי עדילי,
  נשמע רעיון מדהים ומייצר הרבה אנרגיות חיוביות. מאידך חשוב שתביני שלכל דבר ולכל מספר וחפץ יש משמעות בפאנג שוואי. אני חושבת יחד איתך, 6 תמונות קשורות במספרן לאלמנט המתכת ומייצגות גבר, פלוס המסגרת זהב מחזקת את אלמנט המתכת, אלמנט מתכת שנמצא על אלמנט אדמה מחליש אותו.
  מה שאני מבקשת ממך זה לחשוב על המשמעות של גבר שמחליש אישה בחיים שלך(לא חייב להיות משהו דרמטי אלא אנרגיה מסוימת שיש לה נוכחות בחיים). האם ייתכן מצבים שבהם בזוגיות שלך את מרגישה שאת נותנת המון המון השראה כיוון ועוד לבן זוגך, האם זה בקונסטלציה חיובית ? או כזו ששואבת ממך הרבה יותר מידי אנרגיות בגלל מצב שבו הוא נמצא ( נמצא במקום מסובך עם מצב מסוים או עם עצמו או בסיטואציה לא פשוטה בחיים שלו), זהב הוא קשור לאלמנט המתכת ולא לאלמנט האדמה.
  בקיצור הייתי מעדיפה שתצאי מהקופסא של עיצובים קונבנציונליים שרואים היום המון, עם המסגרות זהב , ושתמצאי משהו שבהרגשה משדר את אותו המסר הכי מדוייק שאת יכולה לגבי עצמך ולגבי המצב הזוגי האידיאלי בשבילך, את יכולה לשלב עוד מלא דברים, נסי למצוא השראה בפינטרסט לכיוון הזה של 2,
  שבוע מצויין ותחשבי על זה..
  קרן הורוביץ 0507580811

  #421528 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  מבחינה עיצובית קיר הקולג' הזה שאני רוצה (משפטי ההשראה האלה עם המסגרת זהב) ישתלב מדהים וייתן מראה הרמוני מאד.אני מרגישה שחשוב לי מאד לאהוב את מה שיש אצלי בבית ואת מה שאני רואה אצלי בבית כל יום. זה גורם לי להרגשה מאד טובה ולכן רציתי לעשות את הקיר קולג' הזה. מצד שני, את אומרת לי שזה מחליש אותי וזה מאד מאד מבאס אותי. כרגע על הקיר הזה יש תמונה שמבחינת הפנג שוואי היא מאד טובה (בדקתי), ובכל זאת אני ממש לא מתחברת אליה מבחינה עיצובית כי היא לא מתאימה , וכל יום כשאני רואה אותה היא מרגישה לי לא יפה ולכן החלטתי שמה שאני לא אוהבת לא עושה לי טוב , ומכאן עלה הרעיון להחליף תמונה זו בקיר הקולג' . דעתך המקצועית חשובה לי קרן.
  אני אשמח לדעת האם יש אפשרות בכל זאת להשתמש אולי ב 2 פוסטרים שקניתי (2=דרום מערב) או לעשות שימוש בהם בקיר זה באופן מיטיב לזוגיות .
  הרבה תודה קרן!!!

  #421529 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  הי עדילי,
  לא קל לשנות תוכניות אחרי כזו חשיבה עיצובית מעמיקה. מבינה לגמרי. ממליצה לך לשנות ל2 תמונות ולשלב אביזרים, או אפשר גם 4 תמונות שיש 2 זוגות בכל סט.
  ואם יש תמונה שאת לא מתחברת אליה היא חייבת לעוף מיד!.
  בהצלחה!, קרן

  #421530 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  היי קרן, בעסה שקניתי את 6 הפוסטרים עוד לפני ששאלתי את דעתך המקצועית על התאמתם..פשוט כל כך אהבתי אותם וזה הרגיש לי חיובי ומושלם כל כך מבחינה אסתטית וגם התוכן החיובי בהן כבש אותי 🙁
  שאלותיי:
  1. אם אני תולה,כמו שהצעת ,רק 2 תמונות ,איזה אביזרים התכוונת שאשלב?
  2. האם מסגרת מעץ צבועה לזהב טובה יותר ממסגרת זהב שעשויה מאלומיניום?
  3. שמתי לב שמאד קשה לי להתחבר לתמונות שמוכרים בגלריות, ולכן מצאתי את עצמי פונה לקיר של הקולג' שאותו אהבתי מהרגע הראשון. הוא מרגיש לי נעים , הרמוני ובייתי. האם זו טעות שלי לקיר קולג בסלון ?
  4. קרן, כיועצת פנג שוואי,מה את היית תולה על הקיר הדרום מערבי הזה ? עד עכשיו לא ממש הבנתי ממך מה את היית עושה עם קיר דרום מערבי זה?
  שוב תודות (חפרתי…:) )

  #421531 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  קרן,
  השאלה העקרונית היא-
  אם בקיר הסלון שהוא דרום מערב אתלה את 2 התמונות או הקולג' שקניתי ואת פחות ממליצה , ובקיר דרום מערב אחר שנמצא בחדר עבודה הסמוך לסלון אני אתלה תמונה טובה מבחינת הפנג שוואי (בדקתי), אז זה יהיה בסדר לדעתך? (כי יש קיר דרום מערב אחד בבית עם תמונה תומכת).
  מה הפנג שוואי אומר על תמונה לא ממש תומכת בקיר דרום מערב בחדר אחד בבית, ועל תמונה מאד תומכת בקיר דרום מערב בחדר אחר בבית? מה אז?
  סליחה על החפירה והרבה הרבה תודה

  #421532 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  הי עדילי, בעיקרון הדרום מערב הוא חזק יותר מאשר פינה דרום מערבית בחדר אחר, לדוגמא חדר צפון מזרחי, ולכן עדיין הייתי מייעצת לך להשאיר בחירה של 2 ואת ה4 הנותרים אולי שווה לחשוב לשלב בפינה דרום מזרחית, סליחה על העיכוב בתשובה, הרבה הצלחה, קרן הורוביץ.

מוצגות 9 תגובות – 1 עד 9 (מתוך 9 סה״כ)
מענה ל־קיר דרום מערב בסלון
פרטים:
יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בהנהלת בלורן

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור