כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום שאלה לאיילת

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #422961 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  אני גרה בדירת סטודיו על צלע הר הפונה מזרחה. כניסת הבית היא מדרום, יש בה מרחב פתוח ובהמשך בתים נוספים, ממערבי יש בית וצלע הרב, מצפוני יש בתים וממזרחי יש רק עמק פתוח, ללא מבנים (עד צלע ההר השנייה שנמצאת במרחק ק"מ רבים מביתי). חברתי אמרה לי שזה בעיה בצד של הדרקון (ולכן אין לי בן זוג…). האם אכן יש בעיה? איך ניתן לפתור אותה?

  #422962 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  שלום שרון,
  אמנות הפנג שואי בנויה רבדים. חשוב להתייחס לכולם, ובד"כ בעיה מסויימת לא תלויה רק באחד הרבדים, אלא יש משמעות לשיקלול כל הגורמים השונים. לפני השטח משמעות, אך יש לבדוק גם את מבנה הבית, את המפה האנרגטית שלו, את השפעת פני השטח, על האנרגיות שבתוך הבית, וכמובן יש משמעות גם למםה האנרגטית של האדם שמתגורר בבית.
  לכן, לא הייתי מייחסת בעיה במערכות יחסים, רק לעובדה שצד הדרקון נמוך יותר. קושי בתחום זה יכול להתבטא במספר דברים ע"פ הפנג שואי של הבית, ובדיקה שלהם דורשת ניסיון והכשרה.
  לגבי זוגיות, יש מספר דברים שאת יכולה לעשות בבית: ראשית, לתת תמיכה לאזור הדר מערב – חיזוק ע"י אלמנט האדמה וגם מעט אש. אפשר להציב במקום סימבול של זוגיות. ודאי שבחדר השינה המיטה מאוזנת משני צידיה – יש מקום משני הצדדים, ויש כפל איבזור משני הצדדים (שתי מנורות למשל).
  כמו כן, אפשר להציב אלמנט שמשדר עבורך זוגיות.

  בהצלחה,איילת

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
מענה ל־שאלה לאיילת
פרטים:
יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בהנהלת בלורן

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור