כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום שינויים בדירה

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #427861 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  אסנת שלום רב,
  קנינו דירה בפרויקט וכעת אנו בשלב שבו עלינו להצהיר על שינויים ולבחור את החומרים מהספקים שהוצעו לנו. במסגרת התקציב לא לקחנו בחשבון ייעוץ של בעל מקצוע (אדריכל או מעצב פנים) וגם אין באפשרותנו לבצע שינויים גדולים מדי. השינויים היחידים שחשבנו עליהם- הם במטבח עצמו-לשנות את המיקום של הכיור- מתחת לחלון, כדי לנצל את כל הקיר, ובמרפסת השירות- היינו רוצים לבטל את מסתור הכביסה כדי להרחיב את חדר האמבטיה ומרפסת השירות. אודה לך מאד אם תוכלי להסתכל על התכנית של הדירה ותחווי את דעתך, הן על התכנון המוצע לנו והן על השינויים שחשבנו עליהם.

  בתודה מראש

  #427862 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  לגבי העתקת הכיור אל מתחת לחלון- זה בעייתי בעיני, שכן מניסיוני, המרחב הכי יעיל במטבח הוא מרחב העבודה שבין כיור לכיריים. אם תעתיקו את הכיור אל מתחת לחלון תשארו עם מרווח עבודה מאוד מצומצם בין כיור לכיריים וזה חבל בעיני מאוד.
  ניתן, אם תרצו, להחליף בין כיור לכיריים כדי ליצור מצב של זווית מבט החוצה כשעומדים מול הכיור.
  לגבי הגדלת מרפסת השירות על חשבון מסתור הכביסה- מתריעה בפניכם- זו פעולה לא חוקית! שטח מסתור הכביסה הינו שטח שירות ולא שטח עיקרי לשימושכם. ברגע שאתם מרחיבים על חשבון שטח מרפסת השירות אתם הופכים לעברייני בניה, וזה יכול להיות בעייתי ביום המכירה של הדירה. (כן, אני יודעת שהרבה מאוד אנשים עושים זאת, אבל עדיין זה לא חוקי…)
  מעבר לכך אין לי הערות. ניתן היה לעשות לאורך הקיר התוחם את המטבח עוד דופן עבודה, שתתפקד כבר מכיוון הסלון ותוסיף עוד משטח עבודה למטבח.
  בהצלחה, אדר' אסנת ברנדס ברש

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
מענה ל־שינויים בדירה
פרטים:
יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בהנהלת בלורן

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור