כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום שינויים

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #428162 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  אסנת שלום

  שאלה – כאשר יש לתכנית אישור בתנאים (כלומר עדיין לא היתר חתום), האם ניתן תוך כדי ביצוע דרישות הועדה לשנות למשל מפרגולת ברזל לעץ, להוסיף מעלית ודברים קטנים כאילו או שכל דבר קטן ככל שיהיה דורש תכנית שינויים וכו'?
  כמו כן האם קמין זה משהו שאמור להופיע בתכנית להיתר או בתכניות עבודה?
  תודה

  #428163 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  בעקרון ברגע שהגרמושקה עברה אישור בתנאים אין לשנות בה כלום, אולם יש דברים קטנים שסביר להניח שאם תשאל את בודקת התכניות היא תגיד לך שאין בעיה לשנות כעת, ותוכלו להכניס לנוסח הסופי.
  מצד שני, יש דברים שאין צורך או טעם לפרט כעת.. יש להפעיל שיקול דעת מקצועי של האדריכל. למשל החומר ממנו עשויה הפרגולה עשוי לעניין את הוועדה. הקמין קצת פחות… אולי כדאי רק להראות מיקום הארובה למקרה שיהיה קמין, וגובהה.
  בהצלחה, אדר' אסנת ברנדס ברש

  #428164 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  עוד משהו בנושא זה:
  האם מניסיונך בד"כ התכנית הראשונה נשארת בעינה או שיש צורך בתכנית או תכניות מתוקנות לשינוי חזיתות, גדרות, פיתוח שטח, קומות, מעלית וכו'?
  האם בפועל כל שינוי תוך כדי תנועה אמור לעבור אישור ועדה? רוחב מדרגות, שינוי חומר פרגולה (למשל אי בניית פרגולה), שינוי גדרות וכו'?
  תודה רבה על העזרה

  #428165 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  ישנם הרבה שינויים תוכ תנועה שעבורם לא ידרשו ממך היתר שינויים. כולל הרבה מהדברים שציינת ועוד. אך הדבר נתון לשיקול דעתו של הפקח ושל הועדה. על שינויי ביצוע קטנים הם לא דורשים היתרים- זה מטריח אותם כמו שזה מטריח אתכם. כמובן שעל כל שינוי שקשור בשטחים הבנויים תדרשו להיתר בוודאות.
  בהצלחה, אדר' אסנת ברנדס ברש

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
מענה ל־שינויים
פרטים:
יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב