כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום תהליך עבודה עם מעצב פנים

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #461937 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  אשמח אם תוכלי לתת לי קו מנחה על האופן בו מומלץ לשלב מעצב פנים בתהליך בניית בית (אנו בשלב התוכניות ויש לנו כמובן ארכיטקט). השאלה המרכזית נוגעת למידת מעורבות מעצב הפנים והיקפה: מחד היינו שמחים לתשומות של איש מקצוע מושכל ובעל ניסיון מאידך לא מעוניינים שעיצוב הבית יהא תחת שרביט המעצב בלבד כשאנו רק משתתפים מלווים. (סה"כ יש לנו כיוון וטעם די מגובש). מה דעתך ומה המלצותייך?
  בתודה

  #461939 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  הי ענת,
  התהליך הנכון הוא לצרף את מעצב הפנים בתחילת שלב התכנון של הבית, ולפעול בצוות. הראשונים בצוות הם הלקוחות אשר צריכים לשתף ככל הניתן את רצונותיהם, חלומותיהם וצפיותיהם. דיאלוג טוב בין כל בעלי המקצוע יקל ויקדם את הלקוח בהגדרות אלה שלעיתים לא מגובשות באופן מלא או מבוססות על מודעות חלקית לתוצאות.
  האדריכל אמור להיות ממונה על תכנון המבנה, החזות החיצונית והרשוי ומעצב הפנים מופקד על חלוקת החללים, העמדת הרהוט והכנת כל התוכניות הנגזרות מהעמדת הרהוט, קרי תוכניות חשמל, אינסטלציה, רצוף חפוי ח. רחצה ותקרות מונמכות.
  שתוף פעולה טוב בין האדריכל למעצב יביא להצגת אופציות מגובשות בפני הלקוח, כך שאתם תוכלו לבחור ולהטביע את טעמכם וצורככם לאחר הבנת החסרונות והיתרונות של על סקיצה שהובאה בפניכם באופן שלם.
  כאשר התוכנית לוקחת בחשבון הן את המבנה וחזותו החיצונית והן את המשמעות המתקבלת מבחינת הפנים (למשל גובה חלונות נמוך מידי המתקבל מרהיב במראה מחוץ לבית עלול לחבל ביכולת העמדת רהוט לצד חלונות אלה), ורק שלוב בין שתי נקודות ההסתכלות תציג בפני הלקוח את האופציות האמיתיות.
  נורית גפן

  #461938 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  המלצה על מעצבת פנים מוכשרת: אשמח להמליץ על מעצבת פנים מאוד מוכשרת שתכננה ועיצבה דירה ששיפצתי. מאוד מקצועית, יצירתית, נעימה ובעלת יחסי אנוש טובים. פרטים במייל: ronen.cohen@yahoo.com

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
מענה ל־תהליך עבודה עם מעצב פנים
פרטים:
יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב

בחסות: בהנהלת בלורן

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור