כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום תליית מראה גדולה מעוצבת

מוצגות 10 תגובות – 1 עד 10 (מתוך 10 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #421692 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  שלום,יש לי 2 שאלות:
  1) רציתי לשאול האם לפי הפנג שוואי יש איסור לתלות מראה גדולה ממש בקיר שמול הטלויזיה? (אולי אסור כי היא יכולה להכפיל אנרגיות ואולי לא כל התוכניות בטלויזיה אנרגטית טובות. יש גם תוכניות עצובות וכו')?
  2) אולי עדיף לתלות את המראה הזו בקיר אחר ממנו משתקף נוף פתוח (מרפסת)?
  תודה רבה!

  #421701 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  שלום!
  קודם כל עדיף שבמראה היה נוף יפה. שנית צריך לבדוק באיזה סקטור בבית את רוצה לעסות חורים בקיר – עד 4 בפברואר 2016 עם זה סקטור מערבי של הדירה לא מומלץ להתריד את המקום.

  #421700 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  שלום!
  קודם כל עדיף שבמראה היה נוף יפה. שנית צריך לבדוק באיזה סקטור בבית את רוצה לעסות חורים בקיר – עד 4 בפברואר 2016 עם זה סקטור מערבי של הדירה לא מומלץ להתריד את המקום.

  #421693 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  הי בוקר טוב!, ושבוע נהדר עדילי 🙂
  לגבי שאלתך הראשונה זה מעולם לא נלקח כשיקול … אבל כן ישנן טלויזיות שהן סגורות משמשות כמראה, בכל אופן נקודה מעניינת לחשוב על התכנים של הטלויזיה וכיצד הם משפיעים על האנרגייה בביתינו.. כלומר מהבחינה הזו של הכפלת אנרגיית הטלויזיה, אין מניעה לשים מראה.כדי לקבוע איזה מהקירות עדיפים אני תמיד מסתכלת על התועלת וכך מחליטה.
  בפאנג שוואי אנחנו יודעים לפי נוסחאות באיזה מיקום המראה תגרום לירידה ופגיעה בבריאות ובעיקר מזה חוששים, אך לא רק מראה שמוצבת במקום לא נכון יכולה להרע יחסים במשפחה ובזוגיות…מעבר לכך מראה מכפילה את האנרגייה של הסקטור בו היא נמצאית. לדגומא אם הנוף הפתוח פונה למזרח תליית מראה במזרח תעודד התחלות חדשות, צמיחה, התחדשות וכו'..אז שימי לב מהם הסקטורים המכפילים את עצמם בשני המקומות ואיזה משמעויות יש להם לחיים שלכם.
  לסיכום, כדי לתת תשובה מדוייקת איפה כדאי אצטרך להגיע לביתך ,מאחר ומדובר בנושאים רגישים כמו בריאות ויחסים. תודה למרינה על התוספת. אכן בשנה זו לא מומלץ לעצב או לשפץ את האיזור המערבי בבית.
  שיהיה יום מקסים!
  מוזמנת לפנות אלי לעוד פרטים לגביי ייעוץ 0507580811, קרן הורוביץ .

  #421694 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  קרן, תודה על תשובתך, אבל קצת הלחצת אותי..
  במידה והמראה תהיה תלויה על קיר פינת האוכל שהכיוון שלו הוא צפון מערב), המרפסת תהיה מולה ומהמרפסת רואים גינת דשא ירוקה ובניין מרחוק.
  במידה והמראה תהיה תלויה על הקיר שמעל הספה (דרום מערב) תהיה מולה הטלויזיה.
  אוף.. אני ממש מתלבטת. רוצה שיהיה הכי טוב.. מה את אומרת? איפה עדיף לתלות אותה?
  ושוב – תודה רבה !

  #421695 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  הי עדילי,
  סליחה על הזמן שלקח עם התשובה.. בכל אופן אי אפשר להגיד בוודאות מה הכי טוב בלי לבדוק את הבית… מה שכן אפשר להגיד זה את המשמעויות של כל כיוון והתוצר של הכפלתו.
  אם המראה תכפיל את הצפון מערב,היא תכפיל את האנרגייה של הגבר בבית. זו אנרגייה המדברת על בן זוגך וגם על סמכותיות, ניהול הבית, והחוק בבית.
  הכפלת הדרום מערב לעומת זאת, מדברת עליך, על חיזוק האם והאמא של הבית. על ההכלה, הנתינה, והדאגה.דרום מערב גם מדבר על הזוגיות, אז מקווה שעזרתי במעט להבין את מה שעומד מאחורי איך להחליט, להחליט ממש לא אוכל ללא בדיקה מקיפה, מוזמנת להיות בקשר לגביי ייעוץ, קרן הורוביץ, 0507580811 .

  #421696 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  קרן,ראשית תודה לך על תשובתך.
  חדר השינה שלי אינו בדרום מערב לצערי (למעשה ולצערי אין לי כמעט שום איזור בבית דרום מערב), למעט בסלון שיש לי בו קיר שהוא דרום מערב, עליו אני רוצה לתלות תמונה. היות וחדר השינה שלי אינו בדרום מערב, והבנתי שדרום מערב מסמל זוגיות ארוכת שנים, האם כדאי לתלות בקיר הסלון שהוא דרום מערב תמונה של זוג, או אולי שתי תמונות זהות (שתיים), אבל שאינן של זוג , כמו למשל: שתי תמונות של כדור הארץ ,וכו'?
  מהי דעתך?
  ושוב תודה!

  #421697 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  הי עדילי!, שבת שלום :),
  התחושה שלי אומרת לי שהמראה לא צריכה להיות בדרום מערב. מבחינת החיזוק של הדרום מערב על ידי תמונה או אביזרים, שבוחרים לדרום מערב ובמיוחד עם זה קיר יחיד ( למרות שבכל חדר יש איזור דרום מערבי שגם עליו אפשר לעבוד), אני ממליצה לחשוב טוב על המשמעות של התמונה ומה היא משדרת ברובד הגלוי והסמוי. אני ממליצה לך לחפש תשובה לשאלה על תמונות וסמלים בפורום, בתשובה לשאלה זו כתבתי כיצד ניתן לנתח תמונה.
  עדיף לבחור זוג אלמנטים שמדברים על זוגיות, שתי תמונות של כדור הארץ יכולות לבטא זוגיות בנסיעות וריחוק מסויים לטעמי. ולכן הייתי בוחרת משהו שמבטא חום, ואהבה ללא גבולות, ידידות ורומנטיקה. כמובן שהתמונהות שאת בוחרת צריכה לבטא את השאיפה הזוגית שלך.
  באהבה,
  שיהיה סופש מקסים!,
  קרן הורוביץ.

  #421698 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  היי קרן, אשמח אם תרצי להשיב לי..
  1) היות וכיוון דרום מערב אחראי על הבריאות, הזוגיות והאהבה לאורך שנים, ואצלי אין כיוון כזה???? בחדר השינה,
  מה אני צריכה לתלות/לשים /לעשות עם הקיר בסלון (קיר הספה) שנמצא בכיוון דרום מערב, על מנת לפצות על כך שחדר השינה שלי אינו בדרום מערב? במילים אחרות, מה היית מציעה לי לעשות בקיר הזה? מה לעשות על מנת לעבוד על התחומים שמושפעים מדרום מערב? איך לחזקם ולהעצימם בכל זאת?
  (אולי לתלות תמונה של זוג רוקד על הקיר הדרום מערבי בסלון, אולי לשים 2 פמוטים מקרמיקה על קונסולה? ) פליז, מה לעשות ,אני מבואסת..
  2)האם זה גרוע שאין לי קיר מערב ולא דרום מערב בחדר השינה?
  לפי המצפן, אם איני טועה, יש לי בדירה כיוונים של:
  צפון מערב (פינת האוכל בה תליתי את המראה הגדולה)
  דרום מזרח (הקיר שממול לאמבטיית ילדים)
  דרום מערב (קיר הספה בסלון)
  צפון מזרח (חדר השינה)
  מערב (לא לגמריי ), הקיר במסדרון שנמצא בין חדר הרחצה לבין חדר השירות (כביסה).
  מזרח ממש אין, וגם מערב ממש אין.
  מה דעתך
  שוב תודה!
  תודה מראש על הרצון להשיב

  #421699 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  הי עדילי,
  ראשית לא הייתי ישר נלחצת ומתבאסת…!!! הסיטואציה שבחדר שינה שלך חסר דרום מערב היא ספציפית ולא בהכרח מלווה קו שלם בבית שלך זה לא בהכרח נושא מרכזי אצלך,מה שכן זה מחייב בדיקה יותר עמוקה.
  כן הייתי נעזרת בקיר הדרום מערבי שיש ותולה תמונה שמשקפת את החזון שלך למערכת יחסים וזוגיות מושלמת כפי שאת רואה אותה. נגיד בעיניי מושלם זה תחושה של חברות ואהבה ואצלך מושלם אומר משהו אחר, תמצאי את זה בתמונה או סמל שאת בוחרת. דרך אגב זה גם יכול להיות מנורה מעוצבת עם סמל זוגי עליה, או כל חפץ אחר ולווא דווקא תמונה! זה באמת תלוי בעיצוב של הסלון ולבחור משהו שמתאים מכל ההיבטים וגם יפה בעינייך!. למשל,קונסולה או מדף שעליהם חפץ מסויים.
  פמוטים הם נעימים אבל בעייני לא מספיק משדרים את האנרגייה של זוגיות, צריך לייצג על ידי חפץ נוסף אפשר גם להשתמש בהם.
  דרך אגב החישובים שלך מבוססים על מפה? את מוזמנת לצרף את מפת הבית שלך ואנסה לבדוק לך בגדול את הכיוונים (אם יש על השרטוט חץ שמורא על צפון)
  בקיצור, לפעמים האמת הפנימית שלנו מופרעת על ידי גורמים חיצוניים שלא בהכרח משקפים אותה, אלא את הפחדים והחששות שלנו, וכמובן שאוכל לעזור יותר במסגרת ייעוץ שבו אראה את התמונה כולה,
  באהבה,
  קרן הורוביץ 0507580811.

מוצגות 10 תגובות – 1 עד 10 (מתוך 10 סה״כ)
מענה ל־תליית מראה גדולה מעוצבת
פרטים:
יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור