כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום תליית תמונה

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #421625 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  שלום קרן,
  1. היכן כדאי לתלות תמונה מפלטת עץ עם 4 ספירלות שוות ממתכת כסופה? האם בצד מזרח (צמיחה) או צפון (מתכת)?
  2. כיצד ניתן לחזק שפע כלכלי?

  #421626 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  הי בוקר טוב!,
  לגבי התמונה , מה היא משדרת? מה יש שם חוץ מהפלטה והספירלות? בעיקרון כמו שאת מתארת את זה, זה נשמע מאוד תעשייתי ונוקשה, ולכן דווקא הייתי משייכת את זה לאלמנט המתכת בצפון מערב, סדר ארגון והקפדה…צפון קשור לאלמנט המים, והמתכת מהספירלות יכול ליצור אפקט כאילו יש כאן מעגל בקרה, ובו היא חותכת את הצמיחה של המזרח.
  שבוחרים תמונות תמיד צריך לשאול את עצמך מה התמונה מבטאת, מה הלך הרוח שלה וכיצד היא משפיעה על יושבי הבית. לצורך העניין שאת שמה כזאת תמונה בצפון מערב מה ההשפעה שלה על הגבר בבית?. האם היא מתארת סדר וארגון כמו שאנחנו רוצים לשקף בצפון מערב או השתלטות התעשייה עלינו? חומר למחשבה…
  לגבי חיזוק שפע כלכלי, רצוי לבדוק ראשית מה יש בדרום מזרח של הבית וכיצד ניתן לשדרג את האיזור הזה בבית שישדר יוקרה ועושר. ללא קשר בכל בית יש נקודות שמבטאות שפע ואותן אפשר להפעיל אחרי ייעוץ שבו ניתן לאבחן אותן, מוזמנת להזמין ייעוץ לעניין, קרן הורוביץ 050580811

  #421627 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  . התמונה היא יצירת אומנות סימטרית, באשר לגבר לא יזיק סדר וארגון, הוא מתפזר הרבה לאחרונה… הכי דרום מזרח של הבית -בבליטה לדרום של כ-1.0 מ' בח. אמבטיה צמוד לח. שינה הורים בוצע עם אריחים בהירים, מרגיש כמו ספא, פתוח אל חלל החדר, חלונות גדולים לדרום מזרח שהגינה משתקפת בעדם מכניסים הרבה אור ואנרגיה, שנעים במיוחד בחורף. (קודם היה חלל קטן ודחוס עם חלון סטנדרטי)
  בליטה כזו אך מדורגת קיימת לצד דרום בסלון ובמטבח בהתאמה, כל החזית לדרום ופינה קטנה למזרח בסלון פתוחות אל הגינה וכך הבית שחסום לצפון (בניין מדורג) מקבל פנימה אור ושמש לעומק הדירה.אנרגיה טובה. גם מי שבא אלינו מתלהב מאד ומעיד על אנרגיות טובות. בפינה דרום מזרחית של הסלון הנחתי עציצים מלאכותיים עם פלפלונים אדומים שקיבלתי מתנה לאחרונה ועציצי סחלבים(קודם היה פסלון של בודהה שוכבת, השתלבה יפה אבל לאחרונה הרגיש לי שהיא מקרקעת את האזור) האם יש משהו נוסף שניתן לעשות?

  #421628 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  הי !, ערב טוב!,
  אפשר בהחלט ללכת על התמונה בצפון מערב כדי לארגן אותו ואת הבית…זה חלק מהעניין עם כסף דרך אגב, שיש חוסר ארגון בבית ובאיזור של הצפון מערב , ניהול לוקה בחסר של הנושא הכלכלי זה משפיע על הכסף.
  למרות הנוף הנהדר והיחודיות של חדר האמבטיה, ישנה בעיה עם חדר אמבטיה בדרום מזרח, משום שהוא מנקז את אנרגיית השפע במובן מסויים.
  הרכיב החשוב ביותר לכסף בעיניי הוא הזמן, ולכן יש לבדוק איפה השפע בבית יחסית לזמן ולמפת הבית. יש בהחלט מה לעשות, אבל זה דורש להגיע אליך הביתה לייעוץ, מוזמנת 0507580811, לילה טוב, קרן הורוביץ.

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
מענה ל־תליית תמונה
פרטים:
יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בהנהלת בלורן

בחסות: בניין ודיור

בחסות: דלתות פנדור