כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום אחסון נבון וסודות מקצוע מארגז כלים של אדריכל

#445834

Yair Lahav
מנהל בפורום

שלום רב לך יקירתי,

לגביי בעלי מקצוע טובים, אני בהחלט מבינה לליבך, תוכלי הרבה פעמים להגיע אליהם מתוך שיחה עם חברים ומכרים שישמחו להמליץ בחום,אשמח לתרום לך מארז הכלים האישי וידיעותיי כמובן ללא כל אחריות אך בהמלצה חמה.
לגביי כל עניין הריפוד תוכלי לפנות לחב' ארונ'ס הממוקמת ברח' חיל השיריון 110 בתל אביב ועובדת לרוב עם אדריכלים ומעצבי הפנים וזה בשל מומחיותם בנושא הוילונות ובדי הריפוד,את בדי הריפוד הם מייבאים בהזמנה אישית,המבחר אצלם גדול מאוד במקביל ליצירתיות ולשירות האדיב והסבלני , דבר המושיב אותם בין בעלי המקצוע מהשורה הראשונה, הסיכוי לצאת בידיים ריקות הוא קלוש בנוסף לחיוך הרחב כערך מוסף. הם ללא ספק יוכלו לספק או להפנות אותך לביצוע עבודת הריפוד ברמת גימור גבוהה מאוד

לגביי הנגרות עצמה ישנה נגרייה בבעלות אורי הורוביץ הממוקמת ברח' קנר 6 מערב ראשל"צ, אצלם תוכלי ללא ספק לקבל חישובים מדוייקים של מידות, חיתוך ועבודה נעלה אודות בקשתך. גם שם, העבודה מקצועית ומדוייקת, כשלאורך כל אותה העבודה המשותפת תוכלי לקבל תשובה לכל שאלה בסבלנות רבה, גם הם לרוב עובדים עם אדריכלים ויושבים בין בעלי המקצוע מהשורה הראשונה.
לגביי אספקת העצים, תוכלי להגיע לחב' המדביקים היושבת באזה"ת של חולון רח' הבנאי. החומר האנושי, המקצועיות ומגוון חומרי הגלם יביאו ללא ספק לשביעות רצונך.

יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור