כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום בגואה בבתים מאורכים

#422055

Yair Lahav
מנהל בפורום

אהלן שרון,
חתימה טובה!
ראשית בתוכנית לא מצויין כיוון , האם בדקת בצורה מדוייקת שהכניסה היא צפון מערב? (מצפן מדוייק )
עניין הכיוון כאן הוא קריטי. אם את בטוחה מעולה, ואם לא אוכל לתת לך כיוון מדוייק אוכל רק אם אהיה בבית ואבדוק עם המצפן שלי.
לפי העובדה כי הכניסה מצפון מערב נראה שכל החלק של חדר שינה הורים הוא תוספת ולא חסר ( אלא אם כן המרפסת היא מקורה)
מה שחשוב מאוד שתשימי לב, הוא שמכיוון שיש לך סוג של בית מאורך יש בו שני חלקים שהם החלקים העיקריים שמקבלים את מירב האנרגיה, ובמבט של הסתכלות עכשווית
(כוכבים מעופפים) מעניין מאוד לדעת איזה מן אנרגיה נמצאית ב2 החלקים העיקריים מעבר לבגואה, בדיקת 2 העובדות האלו בלבד יכולה לשפוך הרבה אור על הבנת הבית שלך.
לפי הכניסה נראה שיש לכם תוספת גדולה במערב, המדברת על החיים הטובים ועל נהנתנות על הבת הצעירה. משפחות עם תוספת במערב מרוויחות כיף, רצון וצורך לנפוש יותר… וזה במיוחד חיובי במצבים של נישואים שניים או משפחות לא קונבציונאליות , ואז יש אנרגיה העוזרת לאיחוד של המשפחה בבית כזה.
ציר האדמה בבית גדול במיוחד מאחר והאיזורים הגדולים ביותר יוצאים דרום מערב המדבר על האמא, האדמה, והנתינה ( בחדר ילדים) ובסלון צפון מזרח הוא מדבר על התפתחות רוחנית, על למידה וגם על העידן הנוכחי בו אנו נמצאים, שהוא עידן 8.
בכל מקרה, קחי בחשבון כי כל החלוקה מבוססת על הדלת בצפון מערב, כך שאם כאן יש טעות הניתוח בערבון מוגבל.
דבר אחרון, בבית כזה הייתי שמה דגש על הקיר מול הכניסה שקרוב למטבח ובכלל לאיזור הדרום מזרח מאחר והסקטור קטן צריך להדגיש אותו ולשים אלמנט שקשור ליופי והדר. זה יכול להיות גוף תאורה מיוחד, תמונה מיוחדת, קיר מיוחד, וכו.. זאת על מנת להדגיש את ההכנסות של הבית.
המון בהצלחה!, מוזמנת להיות בקשר בטלפון או בפורום לכל שאלה,
קרן הורוביץ

יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: דלתות פנדור