כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום בחירת חדרים בבית חדש

#422061

Yair Lahav
מנהל בפורום

הי עדי, צהריים מצויינים!,
ראשית מצויין שצירפת את התוכנית, רק כמה פרמטרים חסרים כדי לקבוע בצורה מדוייקת איזה חדר עדיף.
על מנת לקבוע במדוייק בחירת חדר צריך להכין מפה של הבית, ותאריכי לידה שלכם.בבחירה שעושים מתיחיחסים גם לצרכים האישיים שלכם הקשורים בתאריכי הלידה וגם ב3אנרגיה הכללית שנמצאית בחדרים ואיזה חדר עדיף מבין שניהם.
עדיף שבעלי הבית, כלומר אתם תתגוררו בחדר המוצלח יותר. במצבים מיוחדים שיש צורך בתמיכה מיוחדת לילדים, או מצבים אחרים נותנים להם את החדרים הטובים יותר.
האנרגיה הנמצאית בכל חדר יכולה להשפיע על החיים שלכם בצורה מהותית.
אם תצרפי את תאריכי הלידה שלכם אוכל לבדוק בשבילך את כיווני השינה והישיבה שלכם ושל הילדים. אם תוסיפי את הכתובת שלך בפורום או בטלפון אוכל לתת לך עזרה ראשונה בקריאה על חושית.
בחירה בחדר שהוא טוב יכולה לעזור בבריאות, ביחסים בבית, בזוגיות שלכם ועוד.. בעיני חבל לפספס ,מה שברור לי בכל אופן מהתוכנית הוא שיש לכם תוספת די נכבדת בדרום מזרח שמעודדת שפע והצלחה כלכלית, וחסר בצפון מזרח שהוא לא נורא ( האיזור של שקשור להתפתחות רוחנית ועצמית).
הסלון במערב מעודד הנאה של המשפחה, והתאגדות , ממבט ראשוני אולי עדיף לבחור את החדר שקרוב יותר לחדר עבודה ואז זה נופל על הסקטור הצפון מערבי, האחראי לארגון התנהלות של הבית, חדר ילדים צפון מערבי שהוא מבולגן יכול ליצור בעיות בניהול הבית.. אך כדאי לבחון את הנושא יותר לעומק כדי להיות בטוחים בבחירה,
לגבי הפרקט וכיוונו אני ממליצה לך להתייעץ עם אנשי מקצוע בתחום ,בפורום של עץ ועצה או בפורום עיצוב פנים.
את מוזמנת ליצור קשר איתי בטלפון או בפורום בכל בחירה שיש לך,בכל מקרה כדי לקבל תשובה הכי טובה כדאי להוסיף תאריכי לידה וכמובן שמומלץ לקחת ייעוץ כדי להיות בטוחים מה לבחור.
בהצלחה עם הכל! נהיה בקשר,
קרן הורוביץ.

יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור