כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום בחירת צבעים לעיצוב חדר ילדים

דף הבית החדש פורומים פורום פנג שואי בחירת צבע לחדר ילדים בחירת צבעים לעיצוב חדר ילדים

#422031

Yair Lahav
מנהל בפורום

אהלן דודי,
בבחירת צבעים לחדר ילדים חשוב לשמור על כמה כללים. מחד, שלא יהיה זרחני ומוציא עיניים, שיידע לשמור על השלווה, ועל ההרגעות. דעתי האישית שעיצוב טוב יכול להיות יוניסקס וחשוב יותר מכל דבר אחר שיותאם לאנרגיה של החדר, ולשפת העיצוב שהחדר מבקש. אני בתחושה מאוד חזקה לגבי החדר שדווקא הקיר הנוסף צריך להיות בכחול בהיר (מי אמר שלבנות אסור כחול?), שמנת היא בחירה מצויינת, אולי לבחור כזו שיותר נוטה ללבן מחום.
חשוב לי לומר כי כדי לאמת את התחושות שלי אני אצטרך לבוא לבדוק את הבית, ולומר מה בדיוק מתאים…(למרות שכחול כצבע הוא פחות טוב לה מבחינת המפה שלה), ללא בדיקה זה לא מתבסס על תחושות בטן וזה לא מספיק בעיני.
חשוב לי לתת לכם אזהרה: חודש הבא הוא חודש שמאוד חשוב שתהיו סבלניים ותשמרו על הבת שלכם כי זהו חודש חזיר שמתנגש עם הנחש. במפה האסטרולוגית שלה יש לה 2 נחשים, מה שאומר שהדיאלוג בין האש והמים תמיד יהיה חלק מחייה. היא צריכה הכי את אלמננט האדמה והמתכת, המים פחות טובים לה. כדאי בחודש זה להזהר במיוחד. חשוב שתדאגו לתת לה כיוון שינה טוב. מזרח, דרום, דרום מזרח או צפון הם כיווני מצויינים, בכל אופן בשום פנים לא שהראש מיטה לכיוון מערב. ובנוסף, שלא תהיה קרובה מידי למים כמו בריכה, ים, הפלגה וכו'…
העיצוב המשלים יכול להכיל צבעים ירוקים, כמו כריות, קישוטי קיר וכו'..
מזמינה אותך דודי ליצור קשר טלפוני או לכל שאלה נוספת בפורום,
בהצלחה!,
קרן הורוביץ

יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור