כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום ביתם של שני צדיקים נסתרים. שכל חייהם זה לתת. ולא לעצמם.

דף הבית החדש פורומים פורום הום סטיילינג מחפשים בית אחרון לשיפוץ, לתוכנית הטלויזיה "בא לחדש לכם" ביתם של שני צדיקים נסתרים. שכל חייהם זה לתת. ולא לעצמם.

#417671

Yair Lahav
מנהל בפורום

זוג יקר ונדיר. שנמצא בשנות השבעים
הם גרים במושב תענ"ך קרוב לעמק יזרעאל.
כל חייהם חיו בצניעות ובבית קטן ופשוט. ספרי התורה וחומר הפצת היהדות מונח בכל חדר . אין מחשבה על בית וריהוט מעוצבים. נוחות ונוחיות בגילם המתבגר. כל כולם היה לתת ולעזור לאחרים.
אני כלתם, ותמיד חולמת לעשות שינוי משמעותי עד כמה שניתן. להוסיף מרפסת לטפח את השירותים לשנות את הריהוט לשמח יותר ונוח. לחשוב על המקומות הקטנים של חמותי שמדליקה נרות שבת במשך שעה. כי שמה נרות לכל הילדים הנכדים והנינים… אין נוחות במטבח בחדר שינה ..אין מקום שלא מונחים שם רק קדושה. וזה זכות שלי להיות קרובה אליהם
איך לא פתחתי בכך, שהם חסידי חב"ד בכל רמ"ח איבריהם. תרתי משמע!
חמי , שהתאושש עכשו מבעיות לב, ממשיך ביתר שיאת את פעולותיו מחוץ ובתוך הבית . חמותי עד כה עבדה בבית ספר שהקים חמי, והיום קצת נחלשה. נמצאת יותר בבית. ומצברוח ירוד מפאת קושי שתתגבר עליו בבריאותה. אך שניהם עושים הכל להמשיך את תמיכתם לייקום. זה מרגש אותי בכל פעם מחדש.
אני חולמת שאני עושה להם שינוי. אך מודה שלא יכולה לעמוד במשימה כמו שאני מדמיינת… החלום שלי היה שמושיק שומע את הסיפור. ומחליט לחדש להם.
הלוואי ולא יהי
זה הדבר הכי טוב שאפשר לעשות למענם.
כי הם לא יחשבו שזה מגיע להם..
בתקווה גדולה מאד שאכן תבחרו לחדש להם…
בהערכה רבה
אילנית ידגר
כלתם

יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור