כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום בנייה בשנת הקוף

#421634

Yair Lahav
מנהל בפורום

הי שרה צהריים טובים!,
זה נכון שהשנה היא לא טובה לאיזור צפון מזרח אבל אני מניחה שראשית כל אם עוד לא התחלתם את הבנייה סביר שהסיום שלה יהיה לקראת שנה הבאה, שנית, תמיד אפשר לתקן איזור שנתי בעייתי(במקרה זה עם פעמון רוח מתכת בל 6 קנים).
על מנת להצליח בבניית הבית, חשוב שתקפידו על מיקום תחילת הבנייה.
מכיוון שהשנה ה8 והגארד יוק, שניהם נמצאים בדרום מערב, יש לדייק ולהתחיל את השינוי בבית בחלקו של הדרום מערב שקרוב יותר לדרום, בין המעלות 197-231, אם אתם לא בטוחים בכיוון המדויק, נסו למרכז את הדרום מערב, עם נטייה לדרום, ולא למערב.
כדאי לבדוק בכל שנה שבה עושים שינוי דרסטי בבית, או מתחילים לבנות בית, מהם האזורים המומלצים לתחילת השיפוץ או הבנייה. זאת על מנת לזמן לשיפוץ אנרגיה חיובית, שבאה לידי ביטוי בהצלחתו.
לשיפוץ יש 100 סיבות טובות שבגללן הוא יכול להסתבך, ואם מתחילים מאזור חיובי, משהו באוויר פועל לטובתנו. בכל מקרה, אם זה ממש לא אפשרי להתחיל מכיוונים אלו, נרצה להימנע השנה מתחילת בנייה או שיפוץ או מדרום (3 ההורגים הם ההפוכים למשולש המים נחש, סוס, וכבש). דרום מערב 3, צפון מזרח ומרכז השנה. כלומר, אם אתם מתחילים לבנות השנה בית, יציקת היסודות צריכה להתחיל מכל אזור מלבד אזורים אלו. השנה, שנת הקוף, תחילת הבנייה מומלצת מדרום מערב 197-231, מזרח או מדרום מזרח (יש להיזהר שלא ייצא על צפון מזרח).
שיהיה המון בהצלחה!, מוזמנת לפנות לייעוץ 0507580811,
קרן הורוביץ.

יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור