כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום הדלתות שלכם לא עמידות במים!

דף הבית החדש פורומים דלתות מה עדיף? הדלתות שלכם לא עמידות במים!

#435880

Yair Lahav
מנהל בפורום

דיי להונות אנשים.
הסיפור שלי עם פנדור:
רכשתי דירה חדשה מהקבלן י.אליה ברמות בבאר שבע. ספק הדלתות בפרוייקט הוא פנדור. שידרגתי את הדלתות שהקבלן מספק בעיסקה מול חברת פנדור בראשון לציון. עלות השדרוג כתשעת אלפים ש"ח תמורת שדרוג של 6 דלתות. שדרגתי לדלת הכי מתקדמת – יוניק, צירים נסתרים וכו'. מייד עם כניסתי לדירה באפריל 2013 אחת הדלתות התנפחה בחלקה התחתון. הזמנתי את הקבלן והוא הזמין נציג מטעם פנדור שיבחן את הדלת. הגיע בחור צעיר מטעם פנדור שבדק את הדלת, צילם אותה, ואמר שיבואו לפרקה כדי לבחון את הנזק.
חלף כחודש מאז ביקר הנציג ולא פנו אליי מחברת פנדור. היום יצרתי קשר עם חברת פנדור, ענתה לי נציגה שלא ממש מקשיבה למה שיש לי לומר ואמרה לי את הדברים הבאים:
1. הדלת לא תוחלף כי הנזק נגרם ממים.
2. "פנייה להנהלה זה רק בכתב" – הנציגה לא מוכנה להעביר אותי למנהל.
3. אין לנו אחריות כלפי הדלתות שלך – פנה לקבלן ממנו רכשת את הדירה.
הייתי המום מהתשובות שלה! ביקשתי ממנה שוב שישלחו לי תעודת אחריות כפי שהובטח בעיסקת השידרוג – הנציגה אומרת שהיא לא שולחת. הם לא מוכנים להיות אחראים על הדלתות שהם עצמם מכרו לי בשידרוג. הם מפנים אותי לקבלן שהוא מצידו אומר שאני צודק, ושחברת פנדור צריכה להחליף את הדלת. יתירה מזאת, הנזק לא נגרם ממים, כי מים לא הגיעו לאיזור הזה. הדלת כנראה הגיעה ככה.
במילים אחרות – חברת פנדור אומרת לי לך תחפש את החברים שלך!
חוות דעתי:
1. המוצר הכי טוב שפנדור מוכרת הוא ברמה נמוכה או בינונית. ממש לא שווה את הכסף.
2. הם טוענים שהם מוכרים דלתות עמידות במים, ואז הם טוענים שהנזק נגרם ממים?! קצת מוזר בהתחשב בעובדה שזו דלת פורמייקה. מאיפה בדיוק ייכנסו מיים?
3. מי שעיניו בראשו, וקורא את החוויה שלי איתם, אני מציע לו להמנע מעיסקה איתם. גם אם היא נשמעת.נראית אטקטיבית. אני כרגע מול שוקת שבורה – אין עם מי לדבר שם, שילמתי מיטב כספי, ונותרתי עם מוצר פגום.
4. החשש שלי הוא שנזק דומה יקרה לשאר הדלתות בביתי. הם לא מוכנים להיות אחראים שזה לא יקרה.
5. אני מרגיש מרומה ובוחן את צעדיי בהקשר הזה. ברור לי שזה יגרום לי לטירחה גדולה יותר ממה שדלת חדשה שווה, אך איך אפשר להניח לזה – זה פשוט גזל!

דודי
0523392426

יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בהנהלת בלורן

בחסות: בניין ודיור