כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום החזרת הסמכות ההורית בבית, והתקדמות בקריירה.

דף הבית החדש פורומים פורום פנג שואי כיוונים החזרת הסמכות ההורית בבית, והתקדמות בקריירה.

#422126

Yair Lahav
מנהל בפורום

אהלן זהבה,
ראשית לגבי הבן, האם יש אפשרות אותו להזיז לחדר אחר או להחליף עם אח שפחות דומיננטי?
הרבה פעמים אנו יכולים לראות בבתים סיפורים של יחסים בעייתים עם הורים וילדים, למשל קומבינציה של כוכבים מעופפים, 3-6 מדברת על מערכת יחסים בעייתית בין האב לבן הצעיר, המתכת שהיא מספר 6, האב , חותכת את העץ שהוא מספר 3, ומתבטא בבן הבכור בבית. אם הקומבינציה הזו למשל מופיעה בצפון מערב, זה אומר שיש כאן חיזוק כפול במאבק הכוחות לאב בבית, והחלשות משמעותית לבן הבכור. הבן מבטא החלשות במרידות, ובהתנהגות מאתגרת מכל מיני סוגים, זה יכול להיות כמו שאת מתארת שליטה בבית, סמים, זריקה בלימודים ועוד.. כמובן שהבנת הבעיה מתחילה באבחון שלה, וכדי לאבחן במדיוק את הסיטואציה שלכם אצטרך להיות בבית שלכם ולהבין מהבית את המצב.
סמכות הורית יכולה להתבטא כבר בשלט הכניסה שבו מצויינים שמות כל הילדים באותה שורה כמו הילדים , מה שמפחית ממעמדם של ההורים כבעלי הבית. לכן, המלצתי היא לרשום בשלט הכניסה או את שם המשפחה בלבד או להוסיף את שמות ההורים.
חפצים של הילדים שנמצאים בכל מקום בבית גם הם מבטאים את החלשות העמדה ההורית, ולכן כדאי מאוד להפריד את עולם הילדים מעולם המבוגרים בבית.
ולנושא ההתקדמות המקצועית, כדי לדעת בדיוק מה הבחירות הנכונות ביותר עבורכם, אוכל לפתוח לכם מפה אסטרולוגית בשיטת 4 עמודי גורל, ולראות היכן אתם נמצאים בחייכם ומה מתאים לכם ביותר,
מזמינה אותך לחזור עם כל שאלה שהיא לפורום או אלי לטלפון,
בהצלחה! קרן הורוביץ.

יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בהנהלת בלורן

בחסות: בניין ודיור

בחסות: דלתות פנדור

בחסות: בניין ודיור