כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום הי טולי – עיצוב סטודיו ליוגה.

דף הבית החדש פורומים פורום פנג שואי סטודיו ליוגה הי טולי – עיצוב סטודיו ליוגה.

#422399

Yair Lahav
מנהל בפורום

הי טולי ,
קודם כל אני רוצה לאחל לך הרבה הצלחה בדרך החדשה אליה את הולכת. סטודיו ליוגה הוא עסק לכל דבר, הזקוק להכנסות כספיות. עסק מוצלח הוא בעל מיקום מנצח, כלומר במקומות שבהם יש הרבה יאנג- זרימה חזקה על ידי כבישים, אנשים, תצורת הכביש ביחס לעסק שלך יש הצלחה. קיימות גם דרכים מלאכותיות ליצור יאנג, אך בחירת הלוקיישן היא חשובה.
בנוסף, תמיד כדאי לבחור עסק שקרוב במיקומו לעסקים אחרים, כך ההשקעה שלך תהיה עם קבלת עזרה ותמיכה מעסקים הקרובים אליך. שימי לב שברחוב שיש בו לדוגמא המון מספרות- לכולן יש עבודה.
אם את בוחרת מקום שהוא בתולי ואין בו כלל עסקים דומים חשוב שתדעי שתצטרכי להשקיע המון המון אנרגייה על מנת לפרסם וליצור מעגל לקוחות. לגבי בחירת הצבעים- זה לא יהיה מדוייק לומר שימוש בצבעים ללא בדיקת המקום- בחירת הצבעים מאוד תלוייה באנרגייה הנמצאית בחלל הספציפי- הסטודיו שלך- את זה ניתן לבדוק עי הכנת מפה הנעשית על ידי יועץ פאנג שוואי מוסמך. כנ"ל לגבי בחירת רצפה, אך כאן אוכל לומר לך כי האנרגייה של העץ יוצרת יאנג שיכול לעזור מאוד כדי להניע את העסק- במיוחד אם הוא קליל. העץ כייסוד בכלל מתחבר ליוגה מתוך מקום של הפעלת השרירים ופעילות גופנית היוצרת התחדשות. כדי ליצור תחושה נוחה בחלל אפשר ליצור פינות קטנות ונעימות מסביב לחלל בהתאמה לכיווני הקירות. לדוגמא- אם יש לך קיר צפון מערבי- ויש מורה אחד ליוגה שאת משנתו את מעבירה- וממנו את מקבל השראה, תוכלי ליצור פינה נחמדה של מדף עם התמונה שלו נר וקטורת ליד התמונה, ומשפט שמייצג את המורה ואת הדרך שאת מעוניינת להעביר לתלמידים שלך. בצפון ובדרום אפשר ליצור פינה עם התעודות שלך וההשתלמויות שעברת. תנסי ליצור באמצעות אביזרים כאלו את החמימות והאור שיש בך ואת רוצה להעביר הלאה לבאים בסטודיו. אפשר במזרח פינה קטנה עם 3 במבוקים המציינים את הצמיחה שלך ושל העסק שלך ואת ההתחלה החדשה שלך.
שיהיה הרבה הצלחה עם הכל,
מזמינה אותך לחזור עם שאלות נוספות בפורום או ליצור קשר איתי בטלפון,
שיהיה הרבה הצלחה,
קרן הורוביץ

יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בהנהלת בלורן

בחסות: בניין ודיור