כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום חדר ממ"ד, הצעות.

#421671

Yair Lahav
מנהל בפורום

הי ובוקר טוב!,
ראשית אם ידוע לך שזהו חדר של שפע, חשוב שתנסי להפעיל אותו טיפה, משום שלממ"ד יש אנרגייה כבדה, והפעלת חדר שיש בו שפע היא חשובה לא רק לשפע אלא בכלל למזל של הבית.
הייתי מציעה לפנות כל מה שלא הכרחי לעבודה מיידית.רצוי תמיד לחדש ולעצב מחדש, צריך לבחור שנה טובה ואנחנו בשנה טובה כרגע למזרח (שנת הכבש עד פברואר), את יכולה ממש עכשיו להתחיל!.
על מנת לטשטש את האנרגייה של המתכת, אפשר לשים פס גלי לאורך הקיר של הממ"ד,כמו טפט או ציור, המים בעצם שוברים את הנוקשות של המתכת ועוזרים להקליל.
את לא חייבת להשאר עם הצבע הזה, לממ"דים יש נטייה להראות יותר כבדים עם 2 קירות צבועים לטעמי, ובכלל היחס כאן של 2 קירות מתוך חדר הוא לא נכון עיצובית בעיניי.
ההצעה שלי היא שאם אלמנט העץ טוב כאן, אולי שווה לשקול פרקט בהיר? זה יכול להכניס רוח צעירה וחיה, גם להביא המון עץ וגם להכניס יאנגיות שעוזרת לשפע.
אפשר בנוסף לנצל את החדר המזרחי לטובת בניית הקשרים בין בני המשפחה, ולשים תמונות של המשפחה יחד בקיר המזרחי, את יכולה להשתמש בעץ ולא בההכרח בצבע הירוק, גם בכורסאות.
לגבי הילד שיושב בחדר מחשב, כידוע עץ היא אנרגייה שמדברת על התפרצות, וכעס הוא בהחלט תכונה של עץ, במיוחד עם הוא בן בכור במקרה.
שיש משהו שתומך בתכונה שקיימת בך ממילא זה יכול להעצים את התכונה הזו. האם הכיוון ישיבה תומך בו? זה יכול לעזור לו קצת.. אולי הוא צריך פינת עבודה במקום אחר בבית, גם להמנע מישיבה ממושכת במזרח, וגם לא להפריע לייתר בני הבית שרוצים גם לעבוד שם.
מוזמנת להיות בקשר לעוד פרטים ולייעוץ,0507580811, יום נפלא, קרן הורוביץ.

יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: דלתות פנדור

בחסות: בניין ודיור