כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום חוסר באיזורים צפון מזרח וצפון מערב בבית.

דף הבית החדש פורומים פורום פנג שואי כניסה צפון מז' בחסר + מטבח צפון מערבי. חוסר באיזורים צפון מזרח וצפון מערב בבית.

#422466

Yair Lahav
מנהל בפורום

הי איריס,
ראשית אם יש לך אפשרות לשלוח שרטוט של הבית שאראה במדיוק את העניין מאוד אשמח , אולי אוכל גם לראות דברים בצורה קצת שונה, את מוזמנת להעלות בקובץ.
בבנייה של העידן המודרני רוב הבתים יוצרים מצבים של "חסרים ועודפים ", אכן לא אידיאלי, אך דווקא חסר באיזור צפון מזרחי הוא פחות בעייתי בעיניי, ואכן אפשר לתקן על ידי מקומות אחרים בבית. בדרך כלל במצב של חסר אני בודקת האם החסר משפיע על אחד מיושבי הבית, ועל אלמנט שחסר לאנשים שגרים בבית. לפי כל אלו אני בוחרת את התיקונים שלי. לדוגמא האיזור הצפון מזרחי מדבר על הבן הצעיר בבית, יש לך אחד כזה? האם הוא בסדר או צריך חיזוקים? אם כן תוכלי לחזק עי אלמנט של אדמה ( מיוחסת לצפון מזרח) בכל פינה בכל חדר דרום מזרחי. למשל כד חרס בפינה הצפון מזרחית של הסלון. צפון מזרח קשור בעיקר ללמידה, והתפתחות רוחנית, זהו אספקט יחסית אקסטרה לחיים של אדם, ולכן אני פחות מודאגת מחסר כזה.
לעומת זאת חסר בצפון מערב שהוא איזור הגבר במשפחה, ומדבר גם על ניהול של הבית הוא יותר אקוטי האם יש לך גבר? האם הוא נעדר הרבה מהבית? האם יש לך בעיות של התנהלות כלכלית לדוגמא? אילו הם עיקר ההשלכות על חסר באיזור צפון מערב, אפשר לחזק את צפון מערב בכל פינה עי הוספת אלמנט המתכת בפינות צפון מערביות בבית, משהו קטן וסימבולי. אם יש בעיה לגבר בבית אפשר גם לחזק אותו עי הדרקון. הדרקון הוא למעשה החלק השמאלי בכל חדר, בו אפשר לשים את הריהוט או אביזרים המסיביים יותר שיחזקו את הגבר.
כמובן שיש עוד הרבה דרכים לחזק – כיווני שינה, בחירת חדרים נכונה בבית ועוד- כל זאת ממש לעומק אפשר לראות רק בייעוץ ממש,
שיהיה הרבה בהצלחה,
תמיד מוזמנת, אם תרצי תעלי את השרטוט או שאלות נוספות.
קרן הורוביץ

יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב