כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום יבוא אישי מסין של כול תכולת הבית עם חברת באסיני בע"מ

דף הבית החדש פורומים פורום יבוא אישי מסין איך מתבצע התהליך של היבוא מסין יבוא אישי מסין של כול תכולת הבית עם חברת באסיני בע"מ

#440299

Yair Lahav
מנהל בפורום

חברת באסיני ממזגת את יכולותיהן של שתי חברות, האחת בעלת יכולות הנדסיות והתמחות בענף הבניה בארץ והשניה בעלת ניסיון רב והתמקצעות ביבוא מסין.
לבאסיני משרדי רכש ומחסנים בסין, והיא מתמחה ביבוא של מוצרי הגימור לבית.
השילוב הייחודי של יכולות שתי החברות המרכיבות את באסיני מבטיח טיפול מקצועי ויעיל העונה במדויק על צורכי הלקוח גם מהצד ההנדסי, וגם מהצד התפעולי של יבוא אישי מסין.
שיטת באסיני הינה דרך חדשנית ליבוא אישי מסין, המאפשרת לכם ליהנות מרכישה מרוכזת ויעילה של כל מוצרי הגימור לבית שבבנייה, בזמן קצר ובחיסכון כספי משמעותי של עשרות אחוזים לעומת כל שיטת רכישת מוצרים אחרת, וזאת מבלי להתפשר על רמת המוצרים הגבוהה.
כולנו יודעים שכמעט כל דבר בעולם מיוצר כיום בסין, החל במרצפות הבסיסיות ועד למערכות התאורה המתקדמות ביותר. הדבר היחיד שאנו לא יודעים הוא מספר הידיים והסוחרים שגוזרים קופון מהזמנת החומרים ועד שהם מגיעים אליכם הביתה.
שיטת באסיני המיועדת לקנייה מרוכזת של כל הדרוש לגימור הבית שלכם, מקצרת את שרשרת האספקה לקו ישיר וכדאי הרבה יותר ולחיסכון חסר תקדים בזמן שלכם, בעצבים וכמובן, בכסף.

יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור