כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום יסודות העיצוב של הסלון ועוד כמה טיפים חשובים

דף הבית החדש פורומים פורום ריהוט לבית ריהוט סלון מא-ת יסודות העיצוב של הסלון ועוד כמה טיפים חשובים

#410099

Yair Lahav
מנהל בפורום

היי פיקי ותודה עבור פנייתך,
הרושם הוא שאת יודעת בדיוק מה את אוהבת וזה כבר התחלה מאוד טובה לפנייתך יש מספר נושאים ואנסה לענות על כולם,

בחירת ספת שזלונג: בחירת הספה צריכה להתבסס על מספר מקומות הישיבה הנדרשים בשגרת היום יום ומותאמת גם לכמות היושבים ותדירות האירוח, לגבי ספת שזלונג היא הכן מאוד מפנקת אך מאפשרת מספר קטן של מקומות ישיבה ביחס לגודל שלה.

שולחן סלוני אובלי:
היתרון בשולחן סלוני כזה הוא היופי הוא בקלילות והאווריריות שלו החיסרון בשולחן אובלי הוא נקודת הגישה אליו שמסתכמת בנקודה אחת במרכזו של השולחן ובשאר הנקודות הגישה לשימוש נוחה פחות.

מזנון באותה שפה של השולחן הסלון:
מבחינה עיצובית אני באופן אישי פחות ממליץ על "סט" כדי לעשות איזה פרט משותף ולא מעבר לזה כדי לא לשעמם ולתת עניין נוסף בעיצוב הסלון.
מזנון תלויי נותן הרגשה של ריחוף וקלילות וזה לדעתי קו שמנחה אותך ולכן הוא ממלץ, ואם כבר המלצות הייתי מוותר על להכניס רמקולים לתוך המזנון מפני שנוצרת תיבת תהודה בתוכו והצליל האיכותי של הרמקולים נפגע בצורה משמעותית ודבר זה אף פוגע בעמידות המזנון לאורך זמן.

צביעה בגימור מבריק:
ככלל כל הרהיטים נשרטים אך ככול שרמת הגימור של הרהיט היא עם אחוז לכה גבוה יותר מבחינת הברק השריטות בולטות יותר לעין וצריך לקחת את זה בחשבון, אני עובד לרוב על 15-20 אחוז ברק לתוצאה אופטימלית.

צבעים לספה ולכריות:
כדי לבחור נכון את הצבעים לספה בסלון הייתי נכנס לאתר כמו בניין ודיור או לאתרי עיצוב מחו"ל ומחפש מראה של סלון שהצבעוניות שלו "עושה " לך את זה, מבחינת הבסיס לפי הצבעוניות שתיארת את הבית והריצוף כל משפחה של צבעים יכולה להתאים.

לגבי הגהנום שעברת עם חנות הרהיטים , אני לא נוהג לעשות זאת בפורום בדרך כלל אך אשמח להזמינך אלי לאולם התצוגה כדי לתת לך את האפשרות ליהנות מחווית קניה מתקנת

שמחתי לעזור,

רענן גוטליב

יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בהנהלת בלורן

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור