כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום מטבחי מיכאלו – מנהלי הפורום

דף הבית החדש פורומים פורום מטבחים מטבח פרובנס מטבחי מיכאלו – מנהלי הפורום

#442958

Yair Lahav
מנהל בפורום

נדיה שלום,
מטבח פולימר הוא אכן חלופה למטבח צבע או עץ, כלומר ניתן להשיג מראה של מטבח כפרי על ידי שימוש בחזיתות פולימר מתאימות. במטבח פולימר, עומד בפנייך מגוון קיים (קטלוג) של חזיתות, מהן את בוחרת את החזית הרצויה למראה אותו את רוצה להשיג. גם צבע החזיתות שתבחרי נעשה מתוך מניפה קיימת של פולימרים.
שימוש בMDF בעמודים ובקרניז וצביעתם בגוון דומה (לא זהה, כי בעץ מבחר הגוונים הוא רחב יותר ואחר), עשויה להיות פתרון בעיצוב המטבח, אך יש לזכור שכאשר מיישמים צבע דומה על סוגים שונים של חומרים, עשויים להיות הבדלים בתוצאה הסופית, מבחינת טקסטורה (מרקם), גימור וכד'. אנחנו ממליצים לך בכל מקרה לבקש מהנגר שלך שיכין לך דוגמת צבע של המטבח על פולימר ודוגמת הצבע הדומה על MDF ולבחון בעצמך את השילובים.
מבחינת התאמת פולימר למטבח פרובנס, כאמור, יש חזיתות שמאוד הולמות את אופי המטבח מהסוג הזה, לך נותר רק לבחור מה הכי מתאים לך.
לגבי עמידות לרטיבות, ובכלל, יש להבין שפולימר הוא תרכובת של 7 פלסטיקים שונים והוא מיושם בשכבה דקה על גבי הMDF. לשם כך רצוי לבחור בפולימר איכותי שיהיה מיושם על MDF איכותי (למשל MDF ירוק). שאלי את הנגר שלך באיזה MDF הוא משתמש.
בהצלחה!

יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב

בחסות: בניין ודיור

בחסות: דלתות פנדור

בחסות: בהנהלת בלורן

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור