כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום מטבחי מיכאלו – מנהלי פורום

דף הבית החדש פורומים פורום מטבחים דלתות מטבח מטבחי מיכאלו – מנהלי פורום

#437369

Yair Lahav
מנהל בפורום

היי טובה 🙂
כל החומרים שציינת הינם חומרים שניתן להשתמש בהם על מנת לעצב ולייצר מטבח בסגנון מודרני. כמובן שלכל חומר וחומר היתרונות והחסרונות שלו, כמו כן הכל עניין של תקציב.
– הפורמייקה הינה חומר חזק ועמיד אך רואים את החיבורים שלה, הפורמייקה היא בד"כ החומר הזול ביותר.
– הפולימר הוא סוג של פלסטיק אותו צורבים על גבי ה – mdf בחום. הוא חזק ועמיד גם כן ואין אנו נראה את החיבורים שלו. הוא יקר יותר מהפורמייקה אך עדיין זול יחסית לחומרים אחרים.
– הglosy stone הינו חומר פלסטיק – גלופה דקה. גם כאן ניתן לראות את החיבורים, החומר נותן את המראה של הזכוכית אך הוא עדין ורגיש. מחירו בד"כ יהיה באזור המחירים של של הפורמייקה והפולימר.
– הזכוכית הינה עמידה בפני השריטות אך חשוב לבדוק כי היא נצרבת על גבי mdf על מנת שתהיה עמידה וחסינה יותר בפני מכות. הזכוכית דיי מוגבלת בעיצוב הידיות האינטגרליות שלה אך נותנת את מראה הברק וההשתקפות הגבוה ביותר, כמו כן במידה וצריך לתקן את החזית צריך להחליף את החזית כולה. מחיר הזכוכית בדר"כ יהיה זהה למחיר הצביעה בתנור.(משתנה מספק לספק)
– הצביעה הינה החומר היקר ביותר מבין החומרים שהזכרת, מבחינת הנראות הוא היפה ביותר, והיוקרתי ביותר. מטבח בגימור צבע עדין ביחס לפורמייקה ולפולימר, אך את התיקונים ניתן לעשות בצורה נקודתית ולא להחליף את כל הדלת. שיהיה בהצלחה 🙂

יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בהנהלת בלורן

בחסות: דלתות פנדור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור