כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום ממולץ לצאת עם באסיני מומחים ל-יבוא אישי מסין

דף הבית החדש פורומים פורום יבוא אישי מסין רוצה לצאת לסין ליבוא אישי ממולץ לצאת עם באסיני מומחים ל-יבוא אישי מסין

#434589

Yair Lahav
מנהל בפורום

באסיני יבוא אישי מסין הינה חברה חדשנית וייחודית המובילה את השוק ומתמחה בתחום היבוא האישי מסין.
חברת באסיני עוסקת ביבוא אישי מסין של כל תכולת הבית ומוצרי הגמר לבניה, ריצופים, חיפויים, כלים סניטאריים, תאורה, ריהוט לבית ולגן, מטבחים, מוצרי נגרות, חלונות ודלתות מאלומיניום ועוד…
ניתן לבצע הרכישה בנסיעה לסין עם מלווה ,סיני עובד חברה ,או עם מעצב ישראלי מטעמנו ואו דרך הזמנה מקטלוגים.
לבאסיני משרדי רכש, מחסנים ותשתיות בסין. אנו מלווים ומנחים אתכם לכל אורך הדרך, משלב התכנון, הנסיעה, הזמנת המוצרים המתאימים לכם ולתקציבכם, איסוף המוצרים, התאמת מוצרים קפדנית של ההזמנה על ´י בקרי איכות מישראל, שילוח, שחרור מהמכס ועד הגעת הסחורה אליכם הביתה.
חברת באסיני יבוא כול תכולת הבית מסין ממזגת את יכולותיהן של שתי חברות, האחת בעלת יכולות הנדסיות והתמחות בענף הבנייה בארץ,
והשנייה בעלת ניסיון רב ב-יבוא מסחרי מסין. השילוב הייחודי של יכולות שתי החברות המרכיבות את באסיני מבטיח טיפול מקצועי ויעיל – העונה במדויק על צרכי הלקוח גם מהצד ההנדסי, וגם מהצד התפעולי של יבוא אישי מסין.
שיטת חברת באסיני העוסקת ב- יבוא כול תכולת הבית מסין הינה דרך חדשנית ל- יבוא אישי מסין, דרך זו מאפשרת לכם ליהנות מרכישה מרוכזת ויעילה של כל מוצרי הגימור לבית שבבנייה, בזמן קצר ובחיסכון כספי משמעותי של עשרות אחוזים כמו גם שדרוג ענק של כול מוצרי הבנייה והגמר לעומת כל שיטת רכישת מוצרים אחרת וזאת מבלי להתפשר על רמת המוצרים הגבוהה.
http://www.basini.co.il
טלפון 03-5479666

יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור