כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום סרטן ופאנג שוואי

#422120

Yair Lahav
מנהל בפורום

אהלן מירי ושלום רב!,
סרטן הוא ה-מכה של העידן בו אנו מצויים, עידן 8. המספר 8 הוא מספר של אדמה, אדמה באה לידי ביטוי בעידן 8 באלמנטים חיוביים ושליליים. במחלות למשל, אנו עדים לריבוי של מחלות של אדמה.
אדמה היא בין השאר התאים בגוף, ולכן חוסר איזון של אלמנט האדמה יכול להוביל במקרים קיצוניים, להווצרות של סרטן בגוף.
עיקר ההתמודדות נגד המחלה בפאנג שוואי, לטעמי כיום, הוא שימוש בטכניקת הכוכבים המעופפים. בטכניקה זו ישנה קומבינציה של המספרים 2-5 . היא מופיעה המון, בעיקר בבתים שנבנו החל מ2004 אך כמובן גם בהרבה בתים אחרים.
הקומבינציה הזו של המספרים מספרת את הסיפור של המספר 2, זוהי למעשה האישה בבית, הדרום מערב, האדמה. המספר 2 המדבר על אדמה ובעיקר על סרטן ברחם, צוואר הרחם, שדיים, בקיצור באיברים נשיים. מעניין שאנג'לינה ג'ולי הצליחה בעידן זה להביא נשים בעולם למודעות כל כך גדולה בעניין הזה ( לא ספיציפית לחברתך )
האישה מתמודדת עם המספר 5 , שכיום, הוא מעורר אי שקט וסערה, בעיקר בבריאות אך גם בכל תחום אחר.
אם היא ישנה על קומבינציה כזו זו יכולה להיות חוויה קשה עבורה שמנציחה במידה מסוימת את מצבה. כמובן שללא בדיקת הבית שלה יהיה קשה לי לומר לך מה נמצא בחדר שינה שלה.
אם למדת בגואה תמיד אפשר לחזק את האיזור הדרום מערבי בבית ( האישה) על ידי סמבולים שמספרים את המספר 2 , שמדברים על בריאות בהקשר של האישה, וסמבולים זוגיים נוספים, וכמובן ייצוג האדמה בשיאה, שטוב לה. האם את יודעת מה נמצא באיזור הדרום מערבי אצלה בבית?
אם מתעוררת בך שאלות נוספות מוזמנת להתקשר אלי או לכתוב לי בפורום,
שתצלח את זה ותהיי בריאה, בהצלחה רבה,
קרן הורוביץ.

יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור