כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום עיצוב משרד לפי הפאנג שוואי

דף הבית החדש פורומים פורום פנג שואי עיצוב המשרד עיצוב משרד לפי הפאנג שוואי

#422059

Yair Lahav
מנהל בפורום

אהלן איגור, ראשית בהצלחה במשרד החדש!,
הוא נשמע כבר מושלם מבחינת כיוון הישיבה וטכניקת הפורום שתומכים בך (מאחוריך קיר שמהווה גב, מצידיך חלון שאתה יכול לראות והדלת נפתחת מלפניך).
יצא מצב שבגלל שהמשרד פונה לדרום מערב הקיר הצפוני והדרומי נמצאים בפינת החדר, אני הייתי משתמשת בפינות אלו לקידום אותו אתה רוצה, ועובדת על ציר האדמה ( צפון מזרח לדרום מערב) כדי לחזק את הקרקוע והאדמה שחשובה לתהליך הטיפולי.
הצפון קשור לקריירה ולפיתוח הקריירה ולכן תעודות מתאימות בפינה הזו, גם אלמנטים שמבטאים את ההתפתחות שלך בתחום הטיפולי , כמו משנה של מישהו שמהווה את האג'נדה שלך בתור עובד סוציאלי, או סמל להתפתחות הקריירה שלך מעבר לתעודות.
תנסה למרכז את התעודות לכיוון הפינה של הקיר כדי "להרוויח אותו".
בקיר הדרומי , יותר פרסום והצלחה שלך בתור עובד סוציאלי אך גם תעודות יכולות לעזור. הפרסום ההכרה והמוניטין הם חשובים מאוד לקריירה שלך וקשורים לדרום של החדר. כדי לחזק אותו אפשר גם תעודות, מכתבי תודה, מכתבי הוקרה עם יש גם כאן תעשה שימוש בפינה.
מעניין שבחרת דגל ישראל בקיר הצפון מזרחי , שהוא הקיר הכי משמעותי בחדר. זהו קיר שמדבר על התפתחות רוחנית.
אם אתה רואה את עצמך גדל לקריירה ציבורית זה מתאים, אם אתה רואה את עצמך גדל לקריירה פרטית פחות. בכל מקרה, חשוב לפני על ההתפתחות האידווידואלית שלך ואיך ובאילו מקומות אתה היית רוצה להתפתח בתור עובד סוציאלי, בחיבור למטופלים ובטיפול או בקשר למערכת ? לעיירה? למדינה? זו נקודה מהותית בעיצוב המשרד שלך בעיני, עשה את בחירתך מתוך מקום של מודעות,וכך תעצב,
תשתמש ב2 כסאות לא יותר ולא פחות כי הם מחזקים את ציר האדמה שיכול לעזור בטיפול.
שיהיה המון הצלחה!
מוזמן לכל שאלה נוספת בפורום או בטלפון,
בהצלחה!
קרן הורוביץ.

יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: דלתות פנדור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור