כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום על פאנג שוואי וזוגיות

#422089

Yair Lahav
מנהל בפורום

אהלן עדי וערב נעים!,
למעשה הבית שלנו והמחשבות שלנו הן גוף דינאמי שחווה שינויים בהתאם לאנרגיה שאנו נמצאים בה ולחשקים הסמויים שלנו.
יש הרבה עבודה שאפשר לעשות בבית מבחינת פאנג שוואי על מנת לעזור לך למצוא ולהחזיק זוגיות. עיקר העבודה תוכל להיות בייעוץ משום שהיא תלוייה במציאת כיוונים ובניית מפה אישית לבית שלך והתאמת כל אלו אלייך.
בנוסף, אוכל לומר לך כי חשוב להסתכל ולבדוק בבית שלך את המיקום שבו נמצא הדרום מערב, ולראות מה הוא מייצג.
למשל, אם יש בדרום מערב בבית מטבח, נראה שההשתקפות שלך בבית באה לידי ביטוי באיך שהמטבח נראה ומרגיש. כדאי להוסיף לאיזור זה אלמנטים זוגיים, ולחזק את כל ציר האדמה, זהו למעשה קו דמיוני שעובר מהפינה הכי דרום מערבית בבית ונע לכיוון צפון מזרח.
עושים זאת על ידי הכנסת אלמנט האדמה : בצורה : מרובעים, בצבעים : חום וצהוב. בחומרים פשתן , יוטה, חרס, לא חייב להיות כל השילוב של הכל אלא לבחור אלמנטים נבחרים.
עליך לדעת כי המחשבות שלך והתחושות שלך לגבי זוגיות נטמעות בבית , הסיפור שלך נשזר עם סיפור הבית. גם אם את מאוד רוצה זוגיות אך לא מסוגלת להעלות את זה לדמיון שלך, איך נראית הזוגיות, איך נראה הבן זוג, איך אתם מבלים יחד וכו'.., אולי זה לא יעבוד.
אם יש לך קושי עם הנושא של הזוגיות בבית הזה, עליך להתחיל לעשות עבודה על העניין, ולזמן זוגיות במחשבה, בהתכוונות, ולמקד את עצמך ב 3 תכונות בלבד שאותן את רוצה למצוא בבן זוגך, כל השאר הן הסחות. ממליצה מאוד גם לעשות פתיחת מפה אסטרולוגית ולבחון איך את בזוגיות ומתי את מקבלת עזרה במפה האסטרולוגית שלך בנושא זה,
המון המון הצלחה!, תהיי בקשר בפורום או בטלפון,
קרן הורוביץ.

יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב