כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום על קיר מגנטי ותכנון בית.

#422336

Yair Lahav
מנהל בפורום

אהלן מלה, ושבוע טוב!
שאלתך מעניינת מאוד. פאנג שוואי ורפואה סינית הם שני תחומים הנושקים זה לזה, ומבוססים על אותם עקרונות טיפול, רפואה סינית מטפלת באמצעות גוף האדם בעוד שהפאנג שוואי מוסיף פן נוסף של תמיכה באדם על ידי ביתו.
ברפואה סינית ישנם מטפלים שמטפלים באמצעות מגנטים, על מנת להקל על מגוון רחב של מחלות. אולם, אופן הטיפול ואיכויות של המגנט ברורות לחלוטין למטפל, זהו יידע המצריך מומחיות על מנת להשתמש בו. המגנטים לא משמשים לכל טיפול ועל כן אני הייתי נמנעת לחלוטין משינה לידם או שהייה ארוכה מאוד במחיצתם. כלומר, באופן חד משמעי לא לעשות כזה קיר בחדר השינה. לגבי כיוונים בהם שמים את הקיר, זה לא משמעותי בעיני כל עוד האדם לא שוהה בו כל היום או ישן לידו. ישנם דברים משמעותיים בהרבה בתכנון בית על פי הפאנג שוואי, למשל תוכנית הבית, הכיוון שאליו הוא פונה והתאמתו לדיירי הבית, מיקום דלת הכניסה, המטבח וחדרי השינה ועד לצבעים והחומרים שבהם משתמשים לעיצוב. קבלת תוכנית פאנג שוואי במצב כזה יכולה למנוע "טעויות" העלולות להסב נזקים ברמה בריאותית וכלכלית, ולכן אוכל להמליץ לביתך לקחת ייעוץ, ולבדוק את הדברים המהותיים ואיך הם מסתדרים לבעלי הבית ולתת לה את מקסימום התמיכה בבריאות, בכלכלה ועוד. הבנת "הסיפור" חיים של הבית יכולה לתרום לפתרון קונפליקטים שונים בחיים של האדם.
אם תרצי מרחוק אני יכולה לעזור עם כיוון הכניסה וכיווני שינה של ביתך בעלה והילדים, רק תוסיפי לפורום או במייל את התאריכים וצייני מי זה בן או בת, ואוכל לעזור,
וכן לגבי כל שאלה העולה בזמן העיצוב או התכנון של הבית,מוזמנת לשאול כל שאלה,
מאחלת הרבה הצלחה לביתך ושביתה יתן לה את מה שהיא צריכה, מזמינה לפנות אלי בכל שלב, בהצלחה!
קרן הורוביץ.

יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: דלתות פנדור

בחסות: בהנהלת בלורן

בחסות: בניין ודיור