כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום עסק ממרתף

#422077

Yair Lahav
מנהל בפורום

אהלן איריס,
לעסק מצליח יש שני מדדים שחשוב שיתקיימו, הראשון תמיכה ביכולת כלכלית והשני תמיכה בניהול.
ראשית, על מנת שעסק יתקיים חשוב לבחור לוקיישן שייהיה בו מספיק תנועה וזרימה טובה, כבישים וצמתים מסויימים יכולים לתמוך בכך. בנוסף,פתיחת עסק ליד עסקים דומים יכולה להיות לעזור מאוד, אנרגיה של אחרים יכולה לעזור לך להתרומם ולהצליח, אם בסביבתך עוד עסקים פרטיים המתקיימים בבתים, זה יכול לעזור להצלחה שלך.
שילוט בבית פרטי שבו עסק הוא חשוב ביותר, עליך לוודא שהשילוט יוצר ללקוח תחושה שהוא הגיע לקבל ממך שירות ולא לבקר בבית שלך כאורח..
מרתף הוא מקום ייני מטבעו, ולכן צריך לעשות הרבה כדי לגרום לו להיות יאנגי יותר על מנת שיתמוך ביכולת הכלכלית של העסק שלך ( במיוחד תחושת הרקיבות היא לא טובה, אולי כדאי לעשות טיהור ונקיון יסודי ביותר).
זרימה טובה אוהבת יאנג ומתנהלת בצורה מיטבית ככל שהמקום יותר גבוה, חדש, עם ריהוט חדש, וללא עומס.
לכן, עליך לדאוג לריהוט חדש, פרקט, ותאורה חזקה.
האיכות הניהולית של העסק, באה לידי ביטוי בצד צפון מערב, ככל שהמקום מסודר יותר, ומקבל תמיכה מהבית, זה יכול לעזור לעסק מאוד, חשוב לבחון בבית עצמו מה יש בפינה זו ולחזק אותה על ידי אלמנט מתכת, המספר 6 וסדר וארגון.
אם כך עיקר העבודה שלך צריכה להיות כמה שאפשר להפוך את המקום ליאנגי, להביא ריהוט חדש, תאורה חזקה, פרקט, ועוד.. כדי לתת תשובה יותר מדוייקת כמובן שאני אצטרך להיות בבית שלך ולבחון אותו ואת המיקום של העסק בוצרה קצת יותר מעמיקה, וכיצד ניתן לעזור להצלחתו,
בהצלחה! מוזמנת ליצור בקשר בטלפון או בפורום,
קרן הורוביץ

יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בהנהלת בלורן

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור