כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום פאנג שוואי לקפיטריה בספריה

דף הבית החדש פורומים פורום פנג שואי עיצוב לקפיטריה פאנג שוואי לקפיטריה בספריה

#422452

Yair Lahav
מנהל בפורום

אהלן דורית ושבת שלום!,
קפיטריה בסיפרייה היא עסק לכל דבר, מה שחשוב ביותר בפאנג שוואי לעסקים זה שהעסק יצליח ותהיה בו זרימה טובה של כסף, כלומר שיהיה רווחי. מאידך גיסא, מאוד חשוב שהכסף שהעסק ירוויח ינוהל נכון- זהו בעצם אספקט של אנרגיה יותר שקטה שמדברת על ניהול נכון, יחסים טובים בעסק בין העובדים וכו'.
כדי לאבחן ספציפית כיצד לעצב את הקפיטריה זהו תהליך מורכב שעליו אני ממליצה ייעוץ, שיכול באמת לבחון את כלל הנושאים שהזכרתי מלמעלה בכל גווניהם.
יחד אם זאת אוכל גם לתת עזרה מרחוק , מיקום הקופה בעסק הוא מאוד מאוד חשוב, וגם הכיוון של הקופה הוא חשוב. לגבי המיקום, מרחוק וללא מפה מקצועית שנעשית על ידי מצפן ושנת הבנייה של הבניין, קשה לומר, אך תשלחי תאריך לידה ואוכל לתת לך כיוונים תומכים לקופה!!!. בנוסף, מכיוון שמדובר בעסק בתוך עסק אוכל להמליץ לך על חשיבותו של שילוט : כדי שהאנרגיה תבוא ותכיר אותכם, וכמובן האנשים, חשוב לשים מבחוץ לספריה שילוט שמעיד שיש קפיטריה, ומה אתם מציעים בקפיטריה, אחכ בתוך הספריה גם לשלט, ובשלטים עצמם לעצב באותה שפה של השירות שאתם יכולים להציע. אם הקפיטריה מאוד מושקעת ומכובדת והושקע הרבה בה – שיהיה שלט שמבטא את האנרגיה הזו. אם הושקע פחות- שלט שמבטא את מה שיש. לא כדאי ליצור מצב שאתם מציעים שירות שאתם לא יכולים לספק.
בכל אופן השילוט מאוד חשוב כאן ועל זה הייתי עובדת חזק.
לגבי המרפסת- האם יש בה גם שימוש בחורף ? האם הספרייה פעילה כל השנה או בחופש הגדול במיוחד?
מוזמנת לחזור לפורום בכל שאלה, וכמובן עם תאריך או שרטוט של המקום אולי אוכל לראות עוד דברים ולסייע בכל מה שניתן, את יכולה בפרטי לשלוח לי את הכתובת או גם כאן ואנסה לבצע קריאה על חושית לאנרגיה שאני רואה במקום,
שיהיה יום מקסים,
קרן הורוביץ

יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור