כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום קנייה חכמה של רהיטים לבית חדש – כל התשובות במדריך לקניית רהיטים

דף הבית החדש פורומים פורום ריהוט לבית הצטיידות לקראת כניסה לבית חדש – מה מומלץ? קנייה חכמה של רהיטים לבית חדש – כל התשובות במדריך לקניית רהיטים

#435261

Yair Lahav
מנהל בפורום

היי עינב,
תתחדש על רכישת הבית החדש.
אני מאוד שמח על פנייתך, מכיוון שכמוך רבים מרוכשי הדירות נתקלים בבעיה שנגמר להם התקציב לקניית רהיטים.
השוואת מחירים תמיד מומלצת בכל תחום ובטח בתחום הרהיטים שהם הוצאה גדולה ובמיוחד כשמדובר בבית חדש ויש צורך במספר גדול ומגוון של רהיטים.
שניי קריטריונים עיקריים עליהם אני ממליץ בתכנון רכישת רהיטים:
הראשון יש להחליט לכמה שנים אתה מעוניין שהרהיטים ישמשו אותך.
לפי הסטטיסטיקה לשנת 2013 של הלמ"ס משפחה ממוצעת מחליפה רהיטים כל 9.5 שנים בעוד אורך החיים של רהיט ממוצע מחזיק כמעט חצי מזמן זה ולכן מומלץ לרכוש רהיט שהוא מעל הממוצע.
טעות מקובלת אצל רוכשי הרהיטים היא לתקצב רכישת ספה בתקציב של 5000 ש"ח.
תשאל למה טעות.. מכיוון ש-6000 ש"ח זה רף המחירים הגבוה של האיכות הנמוכה של הרהיטים. את אותה ספה ובדיוק באותה איכות ניתן למצוא גם בפחות מחצי מחיר וזו אינה איכות טובה מספיק .
הקריטריון השני לבניית תקציב הוא רמת השחיקה של הרהיטים, ככול שרמת השחיקה של הרהיט גבוהה יותר יש להשקיע בו יותר! לצורך העניין ספה היא הרהיט עם רמת השחיקה הכי גבוהה בבית, בכול רגע נתון פנוי אנחנו יושבים עליה , אוכלים עליה, ישנים עליה וכמובן מארחים חברים ומשפחה, הדבר השני הכי נשחק בבית הוא מזרן בחדר השינה, תאורטית אנחנו אמורים בכל לילה לישון עליו כשמונה שעות בממוצא ( תאורטית, כי אף אחד לא באמת עושה את זה היום ) וכן הלאה.

מניסיון שלי כמעצב רהיטים והבעלים של חנות רהיטים -כדאי לפצל את קניית הרהיטים במספר חנויות לפי רמות האיכות והמחירים.
אם אתה מעונין לקבל את כל המידע הנחוץ עבורך לרכישה חכמה וחסכונית של רהיטים אתה מוזמן להוריד את "המדריך לקניית רהיטים" שכתבתי (חפש בגוגל ). הוא להורדה בחינם ויש בו עוד המון טיפים חשובים.
שיהיה בהצלחה

יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור