כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום שינויים מורגשים בבית בעקבות שנת הנחש

דף הבית החדש פורומים פורום פנג שואי הנחש מיהר "לנשוך" באכזריות שינויים מורגשים בבית בעקבות שנת הנחש

#422222

Yair Lahav
מנהל בפורום

אהלן שרי,
ראשית סליחה על העיכוב בתשובתי.
אכן השינוי של האנרגיות השנה מביא קושי בריאותי בדמות המספר 2 לאיזור הדרום מערבי בבית. האנרגיה השנתית היא מורגשת אך האנרגיה הקבועה הנמצאית בעידן הנוכחי בחדר השינה שלך חשובה לא פחות. ובכלל חדר שינה דרום מערבי הוא מציין זוגיות והכלה של האם, אני לא הייתי קופצת ישר למסקנות, ובכל זאת, אני מבינה שאת עוברת זמן לא פשוט, על מנת להקהל על מצבך הרפואי מומלץ לנקז את האנרגיה של השנה הזו בעזרת פעמון מתכת בעל 6 קנים באיזור הדרום מערבי, ובפינה הכגי דרום מערבית בחדר הדרום מערבי.
אכן לא ברור כל כך מהמאמר שלי באתר ואני אדאג להבהיר ולתקן את התיקונים הנדרשים בשנת הנחש.
אם פאנג שוואי מעניין אותך אני מזמינה אותך לקבל דרך דף הפייסבוק שלי עדכונים שוטפים, מידע ועוד הרבה.
המצב הבריאותי שלך נשמע לי מאוד רגיש כרגע, אולי ישנם תיקונים נוספים שקשורים לכוכבי ההר בבית שלך,אלו הם אותם איזורים הממונים על הבריאות בעידן הנוכחי, ובעיקר, האיזורים הממונים על הבריאות ומדברים על המים והאש, שנת הנחש מאופיינת בדינאמיות גבוהה בין מים לאש מה שעלול ליצור בעיות הקשורות ללב, כלי דם, כליות, ועוד, ובעיקר לאנשים המאובחנים שסובלים מבעיות אלו.
חשוב לי לציין בפנייך כי את המפה של הבית שלך המציינת את הדקויות לגבי האנרגיה של הבית שלך ניתן לראות רק על ידי ייעוץ במקום, זה דורש קריאת מצפן מדוייקת והבנת היחסים בין הסביבה לבית שלך ועוד.
לגבי כיוון השינה- עליך לישון עם הראש לכיוון מערב, או צפון מערב. ולגבי הדאגות הרבות שפוקדות אותך בהמשך למצבך הבריאותי- דווקא שיש הרבה דאגה וקושי צריך להמנע מלעשות שינויים דרסטיים, ועל כן אני ממליצה שתתחילי מהפעמון רוח מתכת. תחזקי את האיזור הצפון מזרחי על ידי הכנסת שפע וסידורו מחדש.
בנוסף אני רוצה להמליץ לך להשתמש בחיה קוף להגנה. הסינים נוהגים ללבוש חוט אדום אליו מצורפת חיה מג'ייד. אבל אפשר גם כשומר מסך, מחזיק מפתחות או תמונה בארנק זה יכול לעשות את העבודה. בדרך כלל נהוג שמי שיש לו חזיר במפה ישתמש בהגנה של הקוף אך בגלל שיש לך נחש ונראה כי הגנה לא יכולה להזיק לך את יכולה לנסות את זה.
במבט מהיר על מפת 4 עמודי הגורל שלך שלך נראה לי שהקושי נובע בעיקר בגלל החודשים האחרונים של החורף והאביב (מים ועץ) שהם יותר קשים עבורך, החל מאפריל לדעתי תהיה לך הקלה מסויימת שתתגבר ביולי.
שיהיה הרבה בריאות, מוזמנת לחזור לפורום עם כל שאלה, או להרים טלפון,
לילה טוב ושבוע טוב!,
קרן הורוביץ.

יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: דלתות פנדור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור