כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום שנה טובה עדי :), כיוון שינה מומלץ .

דף הבית החדש פורומים פורום פנג שואי כיוון המיטה בחדר השינה שנה טובה עדי :), כיוון שינה מומלץ .

#422424

Yair Lahav
מנהל בפורום

אהלן עדי,
ראשית מאחלת לך שתהיה לך שנה בה תקבלי את כל מה שייחלת וחלמת, שהכל ייתגשם.
פאנג שוואי טוב בהחלט יכול לעזור לך להגיע לשם. כיוון שינה הוא אבן דרך אך הבית מספר סיפורים של חיים שלמים ואיפה צריך ללחוץ בו כדי שתקבלי את החיים שאת מאחלת לעצמך.
אם יש לך אפשרות לישון שהמיטה שלך מכוונת למערב, או צפון מערב, דרום מערב או צפון מזרח זה יהיה מצויין, לרוב יש אפשרות לישון או לכיוון או לסמי כיוון כלומר אם הבית שלך פונה לכיוון מוחלט כמו מערב אז לא תשימי את המיטה בצורה באלסון בחדר. בשביל פרנסה אוכל להוסיף ולומר כי גם כיוון פתיחת התנור אפייה והדלת כניסה של הבית צריך להיות באותם הכיוונים עבורך על מנת שתקבלי את כל התמיכה שאת צריכה ( התנור צריך להפתח לכיוון והדלת גם). מה שחשוב מאוד בתקופה הזו של הסתיו השנה החדשה, זה כמה שיותר לשחרר את הבית שלך, להיפטר מחפצים ישנים, מכתבי אהבה כוזבים ומהבטחות שהתאכזבת מהן ולהמשיך הלאה עם תקווה חדשה בלב, שגם הבית שלך ירגיש ויעזור לך בבקשות שלך. את יכולה אפילו לערוך טקס טיהור בבית, לנקות טוב ולטהר יש מלא מידע באינטרנט איך עושים- עוד אני ממליצה לך לקרוא בספר של קארן קינסטון או להזמין לטיהור אם לא בא לך לבד.
אם את מעוניינת לשמוע יותר על המפה האסטרולוגית שלך ולאן ניתן להתקדם את מוזמנת להגיע לייעוץ אסטרולוגי 4 עומדי גורל שם אוכל לעזור לך למצוא את המחט מתוך השחט,
בינתיים מאחלת לך הרבה הצלחה השנה, מוזמנת לחזור לפורום עם כל שאלה,
קרן הורוביץ

יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור