כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום תודה על המידע.

#428750

Yair Lahav
מנהל בפורום

עכשיו אני יכולה להתייחס לסקיצה, אם כי חייבת להודות שעדיין יש הרבה מה לברר והייתי בהחלט ממליצה לכם להוועץ באיש מקצוע (אדריכל/מעצב) לפני פרוייקט כזה כי לא ברור מדבריך האם אתם יודעים לגשת לכך- האם באמת ניתן מבחינת תשתיות לייצר שירותים וחדר כביסה היכן שאתה רוצה? האם אתם מכוונים נכון מבחינה תקציבי? והכי חשוב- האם מה שאתם חושבים לייצר בחלל באמת נכון לכם? וישיג את התוצאה הרצויה?
הדברים שאני יכולה להתייחס אליהם לאור מה שסיפרת לי עד כה:
הסלון המופיע בסקיצה שלך קטנצ'יק. לא הייתי מתכננת סלון כל כך קטן למשפחה בת 5 נפשות. כמו כן, צריך להבין שהוא מתפקד גם כמסדרון- כיוון שהכניסה מימינו וחדרי השניה משמאלווזה המעבר היחידי לאגף חדרי השינה של הבית…
לעומתו המטבח המשורטט גדול ומרווח.המקום המשורטט כפינת אוכל קטן מאוד ואם אכן תעמוד שם פינת אוכל היא תחנוק את הכניסה שמיותר לציין שלא מתוכננת כרגע מבואה כלשהי המקבלת את פני הבאים וזה חסר.
דבר אחרון: השקטוט של המטבח והסלון כפי שתכננת אותם לא עובד טוב- האי של המטבח כמעט נושק לארון הטלויזיה של הסלון ולמעשה חוסם את המעבר בין הסלון למטבח. מן הצד השני של האי גם אין מעבר! יש עמוד שחוסם חלקית מעבר שנראה לא גדול יותר מ-70 ס"מ כך שהמעבר הפנוי שנשאר הוא של כ- 50 ס"מ… לא אפשרי!
בקיצור, אם חושבים על פרוייקט כזה כדאי לנהל אותו ברצינות הראויה.
בהצלחה, אדר' אסנת ברש

יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב

בחסות: בהנהלת בלורן

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור