כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום תחושת מחנק בבית – מה ניתן לעשות?

#422320

Yair Lahav
מנהל בפורום

אהלן רינה וערב נעים!,
אני מאוד מבינה את תחושת המחנק שלך מהחסימה של הצ'י בכניסה לבית. זוהי תחושה מאוד נכונה אינטואיטיבית, למעשה הצ'י שזורם בחלל הבית נכנס מהפתח- הדלת. שהצ'י נחסם יש זרימה בעייתית של אנרגייה בבית, שלרוב יוצר תחושה של תקיעות, חוסר מזל בכל הקשור לפן הכלכלי, ובעיות שונות בחיי הדיריים המתגוררים בבית.
התחושה הכבדה הזו תוכל להשתנות על ידי כמה דברים שהם קלים לעשייה.
את הכניסה לבית אני מאוד ממליצה לך לסדר, לזרוק חפצים מיותרים וליצור כניסה נעימה וזורמת חשוב לשים שלט עם שם המשפחה ללא ילדים אפשר עם שמות ההורים. הכניסה מעידה רבות על הבית ועל האנרגיה שנפגוש בו. השידה בכניסה גם היא חוסמת את תחושת המרחב, אולי אפשר לנסות רק מראה ולא את כל השידה הכבדה. או מראה ומשהו קטן מלמטה. הסתת תשומת הלב לכיוון הסלון על ידי החייאתו, הוספת אביזרים חיים, תאורה טובה ששווה להשקיע בה, בהחלט יכולה גם לעזור, שיש טוב לא מתרכזים בליצור רע- אלא בליצור טוב חיזוק הפן החיובי בבית תמיד מחליש את הפן השלילי. מעבר לכך אם הבית עושה לך בעיות עם הנושא הכלכלי, אני ממליצה לך להיעזר בייעוץ פאנג שוואי – דרך מפת הבית לראות נקודות בהן ניתן לגעת ולעזור.
מזמינה אותך לחזור עם כל שאלה נוספת, מקווה שעזרתי לך, ומזמינה אותך להשאיר את הכתובת שלך אוכל לעשות לך קריאה על חושית מרחוק ולבדוק מה מתרחש בבית שלך,
בכל מקרה שוב, מאחלת המון הצלחה,
קרן הורוביץ

יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור