כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום תכנון סלון ופינת אוכל בדירה חדשה

דף הבית החדש פורומים עיצוב פנים פריסת רהיטים אנא חוות דעתך תכנון סלון ופינת אוכל בדירה חדשה

#445537

Yair Lahav
מנהל בפורום

היי מאיה
קודם כל יופי שצרפת תמונה, ככה אופי הבית והקיר מובנים יותר. את המעבר בקיר הייתי מנצלת לבניית נישה כך שהמזנון והטלוויזיה יהיו שקועים בה. תחשבי לרגע כאילו סגרת את כל המרווח הקיים בין העמוד לקיר החיצוני בקיר גבס מלא וגרעת בו 2 "חורים" – אחד למטה בגודל המזנון – רוחב 151 בגובה המזנון הקיים, ואז מעט מעליו "חור" בגודל טיפה יותר גדול מגודל מסך הטלוויזיה. עכשיו נכניס את המזנון פנימה כך שיבלוט לאזור המדרגות אך החזית שלו תתיישר בקו אחד עם חזית הקיר לכיוון הסלון ומעל למקם את מסך הטלוויזיה בצורה שקועה מעט. את חלקו הצידי של הקיר הזה ניתן לסגור בקיר בעומק 70 סמ ובחלקו האחורי ניתן לסגור כנישת מדפים שתשמש אתכם לאחסון בחלקה העליון. ככה נוצר קיר רב שימושי המסתיר את המזנון הגדול, ממסגר את הטלוויזיה, מגדיל את מוקמות האחסון ומייצר קיר דקורטיבי מול הכניסה.
מקווה שהייתי ברורה מספיק (-:
הספה הארוכה תמוקם מול נישת הטלוויזיה והמזנון וכדי לשמור על מעבר פתוח ומרווח למרפסת, הייתי מוותרת על ספת הדו ונשארת עם הכורסא הכחולה ומצרפת לה עוד כורסא אחת. שתי הכורסאות ימוקמו מול המרפסת. את פינת האוכל אפשר למרכז לקיר.
ולשאלתך לגבי תכנון המטבח העתידי, במידה ובמטבח יש מספיק שטחי אחסון ומקום ליחידות גבוהות (מקרר ובילט אין) הייתי בודקת אפשרות לקצר אותו מכיוון המדרגות כך שבינו לבין המדרגות תמוקם פינת האוכל. אפשר גם לבדוק אפשרות החלפה למעקה זכוכית במקום קיר המדרגות שחוסם את החלל. כמובן שיש לבחון זאת בעתיד בהתאם למידות מדוייקות ותכנון פרטני.
בהצלחה
דנה שקד – מעצבת פנים ומנהלת פורום עיצוב פנים

יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור