כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום תמונה של דיוקן – אישה לבד למחפשת זוגיות.

דף הבית החדש פורומים פורום פנג שואי תליית ציור בבית תמונה של דיוקן – אישה לבד למחפשת זוגיות.

#422150

Yair Lahav
מנהל בפורום

אהלן זהר,
נשמע כמו חוויה מרגשת לקבל כזו מתנה, יחד עם זאת אני מבינה את החשש שלך.
פאנג שוואי משמעו בין היתר התדרים האנרגטיים הנוצרים כתוצאה מהוויה בחלל. זאת אומרת שאם כל היום תשבי בביתך ותחשבי על עולם המוסיקה אוכל להרגיש את התדר ואת האנרגיה שאת ממגנטת לביתך הקשורה למוסיקה, לכן יועצי פאנג שוואי נזהרים מלהמליץ על תמונות של אשה בודדת בבית של מי שמחפשת זוגיות או מתחזקת זוגיות.
גם בזוגיות יש לכל צד את הפנים שלו , ואת הנושאים המעסיקים אותו למרות הדרך המשותפת שהזוג עובר, ולכן אני חושבת שאת צריכה לשאול את עצמך מה התמונה מיצגת עבורך. האם היא מייצגת את השקט והרגיעה בחייך העמוסים? האם היא משדרת את היופי הנצחיות או שאת חווה ממנה תחושות שליליות.
נסי לחלק את התמונה ל4 ריבועים. החלק התחתון השמאלי מדבר על העבר, הוא החלק האמוציונלי והרגשי, אם הדמות מופיה שם, זה יכול להיות חוויה מעניינת. החלק הימני התחתון מדברת על התת מודע שלנו, על העתיד המיידי על האלמנטים הפיזיים שנקשרו בנו, ועל הצדדים הגבריים יותר בנו. החלק הימני העליון מדבר על ההווה , על המודע, על הרוח שבנו , החלק האחרון, הוא השמאלי העליון, והוא מדבר על העתיד, על המיינד, איך שאנחנו רואים את העתיד שלנו. נסי לנתח את התמונה לפי הכלי הזה, האם יש לך תובנות אחרות?
המון הצלחה, מוזמנת לחזור עם פרטים נוספים, לכל שאלה בפורום או בטלפון,
קרן הורוביץ.

יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב