כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום תשובת אדר' יוליאנה ריסקוף, מנהלת הפורום

דף הבית החדש פורומים אדריכלות עיצוב סלון וחדר שינה תשובת אדר' יוליאנה ריסקוף, מנהלת הפורום

#427477

Yair Lahav
מנהל בפורום

רבקה שלום, נכון לכרגע, החלל המרכזי נראה הרבה יותר קטן ממה שהוא יכול להיות בגלל חלוקתו ל- 3 חללים קטנים יותר: חלל המבואה, חלל המטבח וחלל האירוח. הייתי ממליצה לך לאחד את מבואת הכניסה עם החלל האירוח, כמו כן, את המקרר במטבח להעביר למיקום יותר פנימי ולפתוח כלפי הסלון גם את הפינה הזו של המטבח. את הבויידם באזור המבואה הייתי מבטלת לגמרי, הוא מיותר. אחרי השינויים הללו, החלל המרכזי שלך יהיה גדול ומרשים. את הספריה המסומנת בתכנית כמקבילה לספת תלת מושבית, מומלץ לבטל ולהעביר לאותו הקיר בפינת האוכל. כך את מגדילה הרבה יותר את מימד הרוחב של הסלון. את הספה התלת מושבית הקיימת יש לסובב ב-90 מעלות וניתן יהיה להוסיף ספה תלת מושבית נוספת (המקבילה לספה המסומנת בתכנית הקיימת). קיר הימני הוא קיר הטלוויזיה.
בחדר שינה 2, אם את מעוניינת להוסיף חדר רחצה, אין אפשרות להזיז את הדלת. הייתי ממליצה לסובב את המיטות במאונך לכיוון המסומן בממ"ד ולהצמידם לקיר הימני.
לגבי שאלתך השלישית, אני לא רואה סיבה להסתיר את המטבח, להיפך! מאוד ממליצה לך לעשות את מה שהסברתי בסעיף הראשון – לפתוח כמה שיותר! אם תסגרי, את יוצרת 3 חללים קטנים, הרבה פחות מוצלחים, כשהמבואה שלך תהיה שטח "שארית".. וחבל… שיהיה בהצלחה! אדר' יוליאנה ריסקוף.

יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בהנהלת בלורן