פורום אדריכלות בהנהלת האדריכלית רקפת קידר
פורום עיצוב פנים בניהול מעצבת הפנים טלי כהן ליעד
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום צביעת הבית בהנהלת בנג'מין מור
פורום דלתות בהנהלת דלתות פנדור

פורים 2011: מחפשים את פינת האוכל

עיצוב הומוריסטי מעניק חמימות וקריצה בחלל, ומזמין את כולם לבלות בו כמה שיותר. כך תעצבו דיינר סטייל שנות החמישים במקום פינת אוכל סטנדרטית, ותוכלו לשבת ולאכול בה כמו סיינפלד והחברים

מאת: ליעונה מנקלי

צילום: יח"צ

09/03/2011
עיצוב וסגנון: שי מיכאל וליעונה מנקלי

עיצוב פינת אוכל הוא דבר הכרחי, שיכול לסייע, בין היתר, להקנות הרגלי אכילה נכונים עבור בני הבית. לכבוד חג הפורים הממשמש ובא, ומתוך התרפקות נוסטלגית, החלטנו לחפש את פינת האוכל הקטנה לפנינה מעוצבת בסגנון דיינר.

המעצבים בחרו לעצב את הפינה באופן מינימליסטי, כדי לא להעמיס ולהכביר בפריטים בפינה הקטנה ממילא. ראשית, נצבע הקיר בארבעה גוונים פסטליים בסגנון ברקוד (פסים מאונכים בעוביים שונים). לאחר שהתייבש הצבע, הודבק טפט פרחוני מ"גולדשטיין גלרי טפט" על חלק מהפסים, כדי להעניק לקירות מראה יצירתי ומיוחד.

לעוד כתבות בנושא פורים 2011:
 מעצבים את משלוח המנות מחדש
איך מכינים משתה פורים חגיגי ומעוצב
 איך מכינים  מסיכת נשף מעוטרת
חפשו אותנו בבית - אביזרים שהתחפשו
דיסק און קי שהתחפש לאצבע

ריהוט הגן שהחליף, משום מה, את הריהוט המסורתי הוחלף ברהיטים שנרכשו במחסן העודפים של "בר כסאות". ספת הדיינר נוקתה והפכה "כחדשה", ואילו כיסאות הפלסטיק ופלטת השולחן שצבעם דהה רועננו בעזרת צבע ספריי מיוחד לפלסטיק, שנרכש בחברת "יעקבי".

גם גוף התאורה הנוסטלגי שמצאו בעלי הבית ברחוב זכה לחיים חדשים בעזרת צבע ספריי ועיטור בעזרת אחד מצבעי הקיר בתוספת עלי זהב. לאחר שכל הפריטים הבסיסיים הותקנו ומוקמו, אפשר היה להתפנות לחלק הקליל והכיפי: הלבשת החלל והוספת אביזרים משלימים בניחוח של פעם, עם קריצה בצידם.

בפינה הועמדה שידת אחסון שהוכנה מקרטון וחופתה בטפט התואם לזה שעל הקיר, ועליה תקליט ויניל ששינה את ייעודו והפך לשעון. שתי תמונות מקסימות מסטודיו 4make, רדיו בסגנון וינטאג' שנרכש באתר LOOK, בקבוקי קוקה קולה מזכוכית שנצבעו והפכו לאגרטל וקוביות אחסון מעץ שנתלו על הקיר- העניקו את הטאץ' הסופי לפינת האוכל המקסימה.


פינת האוכל לפני

פינת האוכל לפני

פתרון מצוין לרהיטים שצבעם דהה - ספריי פלסטיק מיוחד

פתרון מצוין לרהיטים שצבעם דהה - ספריי פלסטיק מיוחד

בעזרת צבע אמייל מחנות הפנאי תוכלו גם אתם להפוך בקבוקי זכוכית לאגרטל אופנתי

בעזרת צבע אמייל מחנות הפנאי תוכלו גם אתם להפוך בקבוקי זכוכית לאגרטל אופנתי

עכשיו אפשר לשבת בניחותא ולשמוע שירים ברדיו הישן

עכשיו אפשר לשבת בניחותא ולשמוע שירים ברדיו הישן