פורום אדריכלות בהנהלת האדריכלית רקפת קידר
פורום עיצוב פנים בניהול מעצבת הפנים טלי כהן ליעד
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום צביעת הבית בהנהלת בנג'מין מור
פורום דלתות בהנהלת דלתות פנדור

70 שנות עיצוב: פותחים חלון לנוף הישראלי

חברת כוכב אלומיניום מובילה את תחום האלומיניום בבנייה יוקרתית בישראל, תוך מתן דגש על שירות מעולה, יצירתיות וחדשנות.

מאת: תוכן שיווקי

25/04/2018
צילום באדיבות: חברת כוכב אלומיניום.

 

 

פתחי החלונות והדלתות בבתים שלנו הם חלק בלתי נפרד מהעיצוב החיצוני והפנימי של הבית. כל עיצוב שייבחר ישלים או יגרע מהפאזל השלם של עיצוב הבית.  כיום ישנם מגוון פתחי חלונות ודלתות בעיצובים וצבעים שונים. חברת כוכב אלומיניום, מהחברות המובילות בתחום האלומיניום לבנייה פרטית ויוקרתית בישראל. החברה מעסיקה למעלה מ-50 עובדים מקצועיים, העוסקים בתכנון, פיתוח, ייצור והרכבה של מגוון מוצרי אלומיניום ייחודיים, ובכך מגשימים את חזון החברה לחשוב אחרת ולעשות יותר. לכוכב מגוון רחב של פתרונות אלומיניום ייחודיים ואיכותיים, תוך דגש על שירות מעולה, מקצוענות וחדשנות. 

 

על שאלון הכתבה ענה: גיא כספי - מנכ"ל חברת כוכב אלומניום.

 

שלושה דברים שכדאי לדעת על חברת כוכב אלומיניום:

 

1. החברה הוקמה לפני יותר משלושים שנה, על ידי שאול פלד שפיתח מערכות אלומיניום ייחודיות ועד היום לוקח חלק פעיל בתהליך הפיתוח שמשתכלל ומתפתח כל הזמן.

 

2. לאחרונה נרכשה כוכב ע"י חברת מטלפרס, חברה עם ותק של למעלה משבעים שנה בייצור פתרונות מתקדמים, בתחום האלומיניום לענף הבנייה.

 

3. כוכב מציעה ללקוחותיה מוצרים ייחודיים אשר פותחו על ידה, מיוצרים במפעלי החברה ומותקנים ע"י צוות מקצועי. 

 

 

 

 

באיזה אופן אתה מרגיש שחברת כוכב אלומיניום השפיעה על העיצוב בישראל?

"חברת כוכב אלומניום מפתחת ומייצרת בישראל. המפעל, הוא הלב הפועם של החברה, ממוקם ביגור ומעסיק כ-50 עובדים בתחומי עשייה שונים. קו המוצרים הייחודי של החברה מותאם לצרכן הישראלי, לאילוצי האקלים המקומי, נח לשימוש ותורם לתחושת הביטחון בבית. יחד עם זאת, אנחנו מקפידים על עיצוב מתקדם המתכתב עם הטרנדים המובילים בעולם בתחום הפתרונות למפתחים, בפרויקטים אדריכלים ובעיקר בבניה פרטית. אדריכלים, מעצבים ומפקחים, מהמובילים בענף הבנייה הפרטית, בוחרים כבר כמה עשורים להמליץ ללקוחותיהם על מוצרי חברת כוכב אלומיניום, בשל התאמת העיצוב המושלמת לכל חלל אדריכלי ואיכות ללא פשרות."

 

 

 

 

 

מה השינויים שחברת כוכב אלומיניום מובילה לקראת העשור הבא?

"השינויים שהחברה מובילה לעשור הבא הם בתחום תכנון המפתחים אשר התפתח בעשור האחרון, בעיקר לאור המודעות הגוברת בנושא ההתייעלות האנרגטית. הרצון למקסם את האור הטבעי, שמירה על קור או חום הבית ע"י איטום, בידוד מקסימלי מרעשים, עיצוב מושלם המתאים לכלל מראה הבית וכמובן הביטחון האישי. כל אלו הם נושאים שאנו לוקחים בחשבון ביצירת פתרונות מתאימים, מעוצבים ומקצועיים הנותנים מענה מושלם לכל חלל אדריכלי. אנחנו בכוכב ממשיכים לתת מענה ללקוחות, אדריכלים, מעצבים ומפקחים משלב התכנון ועד ביצוע מושלם ברמות הגבוהות ביותר לפרויקטים יוקרתיים בכל הארץ."

 

 

 

 

 

מהם סגנונות העיצוב בחברת כוכב אלומיניום, ומהו הסגנון המועדף עליך ?

"תכנון אדריכלי המשלב מפתחים גדולים וחללים פתוחים המכניסים את החוץ פנימה. פרופיל ורונה פרי פיתוח של חברתנו, המתאים למפתחים גבוהים, מערכת יפיפייה ומינימליסטית המאפשרת תכנון ועיצוב מפתחים גדולים במיוחד. במדינה כמו שלנו עם 300 ימי שמש בשנה, מתבקש להכניס כמה שיותר אור הביתה. מבעד לחלונות גדולים ניתן גם להנות מגינון החוץ והנוף הטבעי. ורונה הינה מערכת הזזה בפרופיל מינימלי 2 ס"מ בלבד ללא חלוקות, במראה נקי. המערכת הייחודית לכוכב מיועדת למפתחים גדולים במיוחד, המחברים בין פנים הבית לחוץ באופן מושלם."

  

 

איזה טיפ אתה מעוניין לתת לקוראים, לאדריכלים ולמעצבים?

"הטיפ שחברת כוכב אלומניום מעוניינת לתת לקוראים, אדריכלים ולמעצבים הוא שתמיד יש לזכור שמפתחים הינם חלק מהותי ומרכזי מתכנון כל פרויקט אדריכלי, הם הרהיט המרכזי בבית. חשוב לשלב את הצוות המקצועי בשלב התכנון עוד לפני תחילת הבנייה, על מנת שניתן יהיה לספק פתרון מקצועי ומושלם, למנוע תקלות ואי נעימות. לאחר שנבחרה החברה חשוב לוודא שהמוצר איכותי, דבר שיבטיח את עמידות המוצר לאורך שנים בצורה בטוחה בבית. 

לסיום כבר עם הקמת חברת כוכב אלומיניום, חרטנו על דיגלנו להוביל את השוק היצרני בישראל, להעמיד את הלקוח במרכז תשומת הלב, לחדש ולתרום לקהילה. אני גאה בכך שנפלה ברשותי הזכות להמשיך מורשת זו ולהטמיע ערכים אלו בשדרת הניהול של החברה, כמו גם בלבו של כל אחת ואחד מעובדיה."

 

גם אתם רוצים להנות מפתחי אלומניום איכותיים של חברת כוכב אלומניום? כנסו לאתר 

 

 


 • 2.
  לא סגרו
  הודיה | (05/06/2018)    
  קנו אותם חברת מטאלפרס חברה מאוד גדולה..וחזרו לפעילות תקינה ואפילו יותר טובה.
 • 1.
  כוכב לא פשטו רגל ונסגרו?????!!(ללא טקסט)
  ציפי | (05/02/2018)