פורום אדריכלות בניהול יוליאנה ריסקוף
פורום עיצוב פנים בניהול קרן רוזנר
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום חלונות בהנהלת חברת קליל
פורום מיזוג אוויר בניהול בר מערכות

פותחים שנה עם בניין ודיור: מה מחכה לנו השנה בעולם העיצוב והטכנולוגיה

בניין ודיור פותחים שנה עם חידושים עיצובים וטכנולוגיים שיכניסו לשנה שלכם סטייל, נוחות וחידושים לשנה טובה ומוצלחת

מאת: מערכת אתר בניין ודיור

13/09/2017
מערכת נעילה חכמה מבית רב בריח

ה- LOCKAPP הוא בבחינת חידוש מרענן לפתוח איתו שנה. מדובר במערכת חכמה המאפשרת שליטה מוחלטת על הנכנסים ומונעת את החיפוש הנואש אחר מפתחות אבודים. המערכת עצמה מגיעה עם צילינדר ממונע, כבל טעינה, כרטיס בקרת שכפול, שלט רחוק וחמישה מפתחות. מעכשיו ועד אחרי החגים, מציבה רב בריח סטנדרט חדש של דלתות כניסה מעוצבות וחכמות, בהן משולבת מערכת ה- LOCKAPP ללא תוספת תשלום. המערכת מותקנת כחלק אינטגרלי מהדלת ואינה ניראית לעין. מדובר במערכת איכותית ביותר, הזוכה לביקורות מעולות ונוחה מאוד לבתים עם ילדים. השימוש בשלט הרחוק הוא פתרון אופטימאלי גם לאנשים מבוגרים המתקשים להכניס את המפתח לחור המנעול. מבדיקה שערכו בחברת רב בריח, באמצעות תשאול מקיף של לקוחות בשלוש השנים האחרונות עלה כי ילדים נוטים לאבד מפתחות 65% יותר ממבוגרים, נתון שסייע להבין את רמת נחיצותה של המערכת.

 

למערכת החכמה של רב בריח >> 

 

דלת כניסה מעוצבת דגם לקאטו בשילוב מערכת - לוקאפ פתיחה חכמה LOCKAPP. צילום: אורן אליאס.

 

איך יוצרים שולחן חגיגי מבית ראלף לורן? מבית פיטרו הכט


בכל סגנון של ארוחת חג, רשמי או נינוח יותר, שולחן יפה ו"לבוש" קובע את הטון של העונה ואת תחושת האחווה של המשתתפים. בדיוק כמו שלכל משפחה יש אופי, גם לשולחן אופי משלו. בכדי לעדכן במהירות את מראה השולחן, אפשר להחליף את מפת השולחן, המפיות או הפלייסמנטס החלקים בעיצובים יוקרתיים. אפשר למלא את השולחן בכלי זכוכית, הן למשקאות והן לנרות. עששית זכוכית ובתוכה נר תגרום לכוס יין לנצנץ באור קסום. 
 
מגשי הגשה מיוחדים יכולים גם הם להוסיף נופך של זוהר לשולחן בעת הגשת הארוחה. בתמונה: שולחן AQUA, כסאות AVA וכוסות יין צבעוניות מקריסטל מבית  ROCHE BOBOIS Paris. סט צלחות פורצלן, כוסות קריסטל, כלי זכוכית לפרחים ושייקר מבית RALPH LAUREN Home.
 
למגוון הקולקציה מבית פיטרו הכט>>
 
צולם בבית פיטרו הכט. צילום: ליאור טייטלר 

 
האבן שנותנת את הטון מבית Fervital

מעבר להיותה פונקציונאלית, משמשת האבן אלמנט דקורטיבי המצליח להדגיש את הטרנדים הבולטים ביותר בעולמות העיצוב והאדריכלות. שיטות העיבוד מאפשרות להשאיר את האבן צמודה לטרנדים המעודכנים ביותר ובכך ליצור למשל, פני שטח במראה חלוד, במראה של טקסטיל עשיר, גימור המזכיר עורות ועוד. עבודה מדויקת עם האבן יכולה לייצר חיתוכים מורכבים היוצרים מראה גיאומטרי ולעיתים אף חשיפה מעודנת של שכבות קוורץ הטמונות בעומק הגרניט ולייצר בכך דיאלוג עשיר על טהרת החומר. מבחינה טרנדולוגית מופנה כיום הזרקור לעבודה עם אבנים בגימור מט, ראף, המורידים את הטון של האבן ומעניקים לה איפוק ועומק רב. שטח הפנים יכול להתקבל במנעד רחב מאוד של מרקמים מהמרקם החלק ועד מרקמים גסים מאוד. המפגש בין שני לוחות חומר במרקמים שונים מעצים את המסר ומדגיש את עוצמות האבן. לאבן הטבעית נימה קלאסית המציבה אותה כחומר על זמני שהיה נכון כששולב בכנסיות עתיקות, הוא נכון היום בעיצוב חללי פנים ויהיה נכון גם בעוד עשורים רבים. 
 
ללוחות אבן במגוון עשיר ומעוצב, Fervital >>
 
אבן מבית פרביטל. צילום: עמית גירון
 
 
הרבה מעבר לעוד כורסא מבית עידן כורסאות

משהו טוב עובר על תחום כורסאות הנוחות. מכורסאות פונקציונאליות ומגושמות, הן הפכו לפריט עיצובי אפוף סגנון וסטייל! עידן כורסאות טלויזיה היא אחת החלוצות בתחום ומזוהה כמי שאחראית במידה לא מבוטלת על המהפכה שהתחוללה בשוק כורסאות הנוחות בעשור האחרון, המתעצמת ומביאה לפתחינו חידושים גם הקיץ הזה.
 
שיתוף הפעולה שמקיימת עידן כורסאות עם אדריכלים ומעצבים, מאפשר התאמה אישית של הכורסא למימדי הגוף ולחלל אליו מיועדת. בכך מאפשרת עידן לאדריכל לבצע אופטימיזציה מושלמת של הכורסא שבחר לפרויקט. קולקציית הבדים מציעה מגוון צבעים עשיר, הדפסים אתניים ופרחוניים לצד מבחר בדי מעצבים ופריטים קלועים בעבודת יד. הפן הארגונומי מקבל תשומת לב ראויה ומהווה את הליבה המרכזית של הכורסא. לכורסאות שמציעה עידן, מבנה אנטומי ייחודי המושתת על מספר טכנולוגיות ייעודיות למותג.
 
לכורסאות טלויזיה נוחות ומעוצבות בהתאמה אישית, עידן כורסאות >>
 
צילום: דנה סטמפלר, עיצוב והום סטיילינג: מיכל וולפסון 
 
 
 

יכול גם לעניין אתכם: