פורום אדריכלות בניהול יוליאנה ריסקוף
פורום עיצוב פנים בניהול קרן רוזנר
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום חלונות בהנהלת חברת קליל
פורום מיזוג אוויר בניהול בר מערכות

מותגי היוקרה עושים עלייה: קולקציה בהשארת הקימונו היפני

עיצובים מרשימים בצבעים עזים מלאים בטקסטורות מיוחדות מעטרים את הקולקציה החדשה והמרשימה של המעצב העל Kenzo Takada אשר שואב את השראתו מהקימונו היפני, המוצעים בבית פיטרו הכט, בית למותגי עיצוב בינלאומיים ומותגי יוקרה. מוזמנים להתרשם

מאת: תוכן שיווקי

27/09/2017
צילום: ROCHE BOBOIS
התרבות היפנית היא אחת העתיקות והמסקרנות, והקימונו הוא אחד מסמליה. מעצב העל KENZO TAKADA מדגים שנה יצירתית ומלאה בעיצוב וסטייל עם קולקציה חדשה של מערכות ישיבה ופירטי נוי שתופסים המון תשומת לב בזכות הצבעוניות והטקסטורה המרשימה.              
  מערכת ישיבה של מעצב העל KENZO TAKADA . להשיג בבית פיטרו הכט 
  
המעצב Kenzo Takada 
                
 
המראה העשיר של קימונו

Kenzo Takada המתמקד כיום בעיצוב ודקורציה, יצר אוסף יוצא דופן של בדים וכלי קרמיקה עבור Roche Bobois. את ההשראה שאב מהעושר שבדגמים הנמצאים בקימונו המסורתיים. האוסף הגראפי והתרבותי משתמש במקוריות מעורבת, שילובי צבעים ודפוסים עדינים.
 
"תמיד הושפעתי מהדוגמאות של הקימונו, במיוחד מהאריגה בה משתמשים בתיאטרון ה-NÖ. עיצובים ודוגמאות אלו היו הקו המנחה לקולקציה עבור, Roche Bobois אך רציתי לשנות לגמרי את צבעיהם ולפרש אותם בדרך חדשה. כל מאמץ נעשה כדי שהאריגים החדשים האלו, אף שיוצרו במכונה, עדיין יכבדו את הרוח והרעיון של הקימונו המסורתיים, תשומת לב מיוחדת ניתנה לחומרים שהשתמשנו בהם", לדברי Kenzo Takada .
 
 
  מערכת ישיבה של מעצב העל KENZO TAKADA . להשיג בבית פיטרו הכט 
 
  מערכת ישיבה של מעצב העל KENZO TAKADA . להשיג בבית פיטרו הכט 
 
עדינות, רעננות ועומק

מערכת הישיבה Mah Jong, מסימני ההיכר הידועים של המותג, מאמצת השפעה יפנית עם אריגים מקולקצית Nogaku שעוצבו בידי Kenzo Takada. המעצב היפני, המתרכז כעת בעיצוב פנים, העניק פירוש חדש למראה הקימונו הקלאסי ויצר אוסף של אריגים בעלי מערך בשלושה צבעים המשתלבים זה בזה באופן הרמוני. שלושת הסגנונות האלו מייצגים עדינות, רעננות ועומק, בתיאום עם שלושת הזמנים השונים של היום: ASA (בוקר), HIRU (אמצע היום) ו-YORU (ערב).
 
 
 
מסורת בשילוב מודרניות

רוחו החופשית, מלאת ההמצאות והשמחה של Kenzo Takada הובילה ליצירת כריות מתוחכמות וחפצים שיש בהם נגיעה של מודרניות.
 
 

 
אגרטלים שנוצרו בעבודת יד מחימר אדום ושולחנות צד תואמים הינם התגלמות הרוח היפנית והחשיבות של טכניקת חרס אש. כלי הקרמיקה האלו מצופים בלכה בעלת צבעים עזים ומקושטים בזהב עמום או בעלי נחושת באדום מבריק. הם תואמים באופן מושלם לשטיח Gara  העשוי בעבודת יד שעוצב אף הוא על ידי Kenzo Takada .
 
 
 
 אגרטלי חרס, חימר Sansepolcro (איטליה) מיוצרים ביד. חימר שחור בשילוב פרחים בצבע נחושת בגודל 1 מטר ו- 77 ס"מ .  
 
 
 
 kame, hanagame, ichimatsu: כרית בד מלבנית עם כיסוי נשלף. מגיעה בצבע אדום, כחול, פודרה ובגדלים מגוונים
 
 
 
 רוצים לראות עוד ממותגי היוקרה בעלעדיים של פירטו הכט? לחצו כאן >>