פורום אדריכלות בהנהלת האדריכלית רקפת קידר
פורום עיצוב פנים בניהול מעצבת הפנים טלי כהן ליעד
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום צביעת הבית בהנהלת בנג'מין מור
פורום דלתות בהנהלת דלתות פנדור

פרגולות יוקרה מבית וודסטאר

בחברת וודסטאר מתמחים בעבודות עץ ייחודיות ויוצרים מבנים יוקרתיים ויחודיים בעיצובים מיוחדים מסוגי עץ מלא שונים

מאת: מערכת אתר בניין ודיור

צילום: יח"צ

05/06/2010

בחברת וודסטאר לעבודות עץ ייחודיות, שבבעלות עו"ד שמואל גרנאי, פיתחו ומיישמים, פתרונות ודרכים לבניית מבנים יוקרתיים בעיצובים מיוחדים וסוגי עץ רבים: גושני, רב שכבתי, אורן, עצים אצילים, אדני רכבת מיוחדים וגם גגות נחושת אבץ ואלומיניום.

צוות המקצוענים בחברה, המנוהל על ידי ניסים לוי, אומן עץ מזה 16 שנים, מאפשר ללקוח לקבל את הנדרש לו, החל משלב העיצוב והתכנון, כולל סיוע טכני לאדריכלים, המתייחס לנתונים הנדסיים של עומס וחוזק חומרים של כל פריט בתכנון. הלקוח מקבל הדמיה הממחישה לו את מראה המוצר המוזמן. אספקת המוצרים ללקוח כשהם עשויים באיכות הגבוהה ביותר, תוך שימת לב לפרטים הקטנים וגימורים מדויקים, נעשית על ידי צוות ההתקנה של החברה לשביעות רצונו המלא של הלקוח. איכות החומר וביצוע מושלם מאפשר לחברה להעניק ללקוח אחריות עד  10 שנים על טיב החומר והעבודה.

יוקרת מותגי חברת וודסטאר, ניכרת בייחודיות טיפול החברה בעץ, חומר גלם טבעי ראשוני. וודסטאר, החברה היחידה בארץ המתמחה בייצור יוקרתי של עץ רב שכבתי, הידוע בחוזקו ועמידותו בתנאי מזג אויר. מכונה לכיפוף עץ, שנבנתה על ידי אומן הבית,מאפשרת לחברה ליצור דגמים מיוחדים ובלעדיים לוודסטאר. בקיאותם המקצועית של צוות עובדי החברה, מאפשר לה לספק לקהל לקוחותיה הנאמנים של החברה,כל מוצר עץ, לרבות מבנים רב שכבתיים במפתחים גדולים, קירויים של מבנים קיימים כגון בריכות, אולמות ספורט ואירועים בתים וכו', גגות אבץ ונחושת על תשתית של עץ רב שכבתי, פרגולות, דקים וריהוט גן, דרך ריהוט יוקרה לחללי פנים הבית וכלה, ביצירת חפצי נוי ואמנות עשויים עץ. בכל המוצרים קיימת אפשרות לשלב אלמנטים של חומרים נוספים,כגון: מתכות, זכוכית ומפרשי בד,המיוצרים גם הם בתהליך ייצור עצמי ומייחדים את התוצר הסופי לכדי יצירת אומנות.

בוודסטאר מאמינים שחשיבה מקצועית מוקדמת משפרת את התוצאה הסופית של כל מבנה עץ באשר יהיה.