פורום אדריכלות בניהול יוליאנה ריסקוף
פורום עיצוב פנים בניהול מעצבת הפנים טלי כהן ליעד
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום דלתות בהנהלת דלתות פנדור
פורום מיזוג אוויר בניהול בר מערכות

פרויקט ה-100

הכל התחיל בישיבת מערכת לקראת גיליון ה-100 של בניין ודיור, כששאלנו את עצמנו מה עוד לא עשינו... כשעלה הרעיון לבנות בית מהמסד ועד הטפחות הבנו שעלינו על משהו. כנסו-כנסו...

פרויקט ה-100

פרוייקט ה-100 הוא פרוייקט הדגל של מגזין העיצוב בניין ודיור ואתר BVD. במסגרת הפרוייקט הקמנו באמצעות ספקים וקבלנים מהשורה הראשונה בית בן שלוש קומות המיועד למשפחה בת חמש נפשות. אתם מוזמנים לקרוא על הבית כאן ולבקר בו במסגרת הסיור הווירטואלי.לתפקודים המיועדים למיטה בחדרי נוער תוספות שבדרך כלל לא מקובלות בחדרי שינה של מבוגרים
עיצוב סביבת הבית מתקדם בד ובד עם פעולות הגמר בתוך הבית פנימה, ומחייב מעורבות גדולה ומורכבת - "פיקסה"
הבית כבר בנוי אבל אנו מאפשרים לכם עוד כמה מבטים על חלקים חשובים ומעניינים בשלבי בנייתו השונים
keren-or אדריכלות ועיצוב פנים - קרן, מעלה שומרון
משרד המתמחה בתכנון ועיצוב פנים בבתים פרטיים ומבנה ציבור. מנוהל ע"י קרן עוזרי בוגרת אוני' אריאל בשומרון בעלת ניסיון רב, המאמינה באדריכלות נקייה המורכבת מפסיפס אישי לכל אדם.
נייד 052-4767447
גלית דיין רביב
סטודיו design2be עיצוב ואדריכלות פנים בראשות המעצבת והיוצרת גלית דיין רביב, מציג עיצוב נקי ומוקפד, סקאלת צבעים מצומצמת, וגישת ה-"total design ", הדוגלת בשלוב אסתטיקה ופונקציונליות שהופכים לחלל הרמוני, בו השלם גדול מסך כל חלקיו.
טלפון 098659367 נייד 0544524505
מאור קוממי - תל אביב
מעצבת פנים. מתמחה בתכנון ועיצוב מגורים, ומסחרי. עיצוב הוא חוויה אותה אנחנו יוצרים בעזרת שילוב של סגנונות, חומרים וצבעים תוך דגש על פונקציונליות מוקפדת עד לפרטים הקטנים.
נייד 050-3333731
רונן מור- ראש העין
בוגר הפקולטה לעיצוב פנים ביח' ללימודי חוץ של הטכניון. ייעוץ וליווי לדירות קבלן ופרטיות, משרדים, בתי עסק ומסחר. בעל תשוקה רבה לתחום, מעוף ויצירתיות, תוך הקפדה על פרטים, צרכי הלקוח, התקציב ולוח זמנים.
טלפון 052-4468444 
דניאלה עציוני - תל אביב
מתכננת ומעצבת בתים פרטיים. מעצבת גינות , HOMESTYLING ועיצוב חללים עם דגש על שילוב חומרים וצבעים. ״עיצוב הוא שילוב של פרקטיות ואסתטיקה״.
נייד 050-7447778
מעצבי הבית בניין ודיור עוד עסקים בתחום מעצבי הבית בניין ודיורהוספת הודעה לפורום אדריכלות

מעוניינים לשדרג את התכנית האדריכלית שלכם ? תוך 24 שעות כולל ריהוט 3D רזולוציה גבוהה מותאמת אישית . המחירים הכי זולים בארץ . לצפייה בדוגמא : imgur.com/a/fhH2CM5 תומר 054-5282432


הוסף תגובה  

מאיזה גודל צריך אישור עבור גגון לדלת כניסה ? האם גגון כניסה לדלת יכול לבלוט מעבר לקו בניין ? בכמה יכול לבלוט ? (אחוזים או מרחק קבוע) מה גודל מה ההקלה שניתן לקבל לחריגה של גגון ? אציין כי מדובר בקו בניין צידי ולא קדמי.


הוסף תגובה  

הדמיות אדריכליות ברמה גבוהה ליזמים, אדריכלים, מעצבים ולקוחות פרטיים. מוזמנים להיכנס לאתר שלנו: zoomstudio3d.wixsite.com/zoom
» לחץ כאן לפתיחת קובץ מצורף


הוסף תגובה  

האם ניתן להפוך את החלל הנוצר בין גג הרעפים לבין התקרה לחדר? האם זה מצריך אישורים?


הוסף תגובה