פורום אדריכלות בניהול יוליאנה ריסקוף
פורום עיצוב פנים בניהול קרן רוזנר
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום חלונות בהנהלת חברת קליל
פורום מיזוג אוויר בניהול בר מערכות

פרויקט ה-100

הכל התחיל בישיבת מערכת לקראת גיליון ה-100 של בניין ודיור, כששאלנו את עצמנו מה עוד לא עשינו... כשעלה הרעיון לבנות בית מהמסד ועד הטפחות הבנו שעלינו על משהו. כנסו-כנסו...

פרויקט ה-100

פרוייקט ה-100 הוא פרוייקט הדגל של מגזין העיצוב בניין ודיור ואתר BVD. במסגרת הפרוייקט הקמנו באמצעות ספקים וקבלנים מהשורה הראשונה בית בן שלוש קומות המיועד למשפחה בת חמש נפשות. אתם מוזמנים לקרוא על הבית כאן ולבקר בו במסגרת הסיור הווירטואלי.לתפקודים המיועדים למיטה בחדרי נוער תוספות שבדרך כלל לא מקובלות בחדרי שינה של מבוגרים
עיצוב סביבת הבית מתקדם בד ובד עם פעולות הגמר בתוך הבית פנימה, ומחייב מעורבות גדולה ומורכבת - "פיקסה"
הבית כבר בנוי אבל אנו מאפשרים לכם עוד כמה מבטים על חלקים חשובים ומעניינים בשלבי בנייתו השונים
רונן מור- ראש העין
בוגר הפקולטה לעיצוב פנים ביח' ללימודי חוץ של הטכניון. ייעוץ וליווי לדירות קבלן ופרטיות, משרדים, בתי עסק ומסחר. בעל תשוקה רבה לתחום, מעוף ויצירתיות, תוך הקפדה על פרטים, צרכי הלקוח, התקציב ולוח זמנים.
טלפון 052-4468444 
גלית דיין רביב
סטודיו design2be עיצוב ואדריכלות פנים בראשות המעצבת והיוצרת גלית דיין רביב, מציג עיצוב נקי ומוקפד, סקאלת צבעים מצומצמת, וגישת ה-"total design ", הדוגלת בשלוב אסתטיקה ופונקציונליות שהופכים לחלל הרמוני, בו השלם גדול מסך כל חלקיו.
טלפון 098659367 נייד 0544524505
keren-or אדריכלות ועיצוב פנים - קרן, מעלה שומרון
משרד המתמחה בתכנון ועיצוב פנים בבתים פרטיים ומבנה ציבור. מנוהל ע"י קרן עוזרי בוגרת אוני' אריאל בשומרון בעלת ניסיון רב, המאמינה באדריכלות נקייה המורכבת מפסיפס אישי לכל אדם.
נייד 052-4767447
AT - INTERIOR DESIGN ,  עמית טייב ראשון לציון
בוגרת תואר ראשון בעיצוב פנים B.DESIGN- INTERIOR מטעם 'המסלול האקדמי המכללה למנהל'. חברה ב-'אגודת מעצבי הפנים בישראל'. מתמחה בתכנון, שיפוץ ועיצוב חללים פרטיים וציבוריים- משלב הרעיון ועד חומרי הגמר.
נייד 0523268269
דניאלה עציוני - תל אביב
מתכננת ומעצבת בתים פרטיים. מעצבת גינות , HOMESTYLING ועיצוב חללים עם דגש על שילוב חומרים וצבעים. ״עיצוב הוא שילוב של פרקטיות ואסתטיקה״.
נייד 050-7447778
מעצבי הבית בניין ודיור עוד עסקים בתחום מעצבי הבית בניין ודיורהוספת הודעה לפורום אדריכלות
09/04/2018 08:48

שלום רב, אשמח לעזרתכם ביתי בית קרקע בנוי בבניה אמריקאית (קלה)עם שכן צמוד- דו ולבית הוספנו תוספת של כ-40 מ"ר . לצערי לאחר מספר שנים יש תזוזה של התוספת. האם התוספת זזה כיחידה אחת או שיתכן מצב של תזוזה של חלקים בתוך התוספת (חדרים נפרדים). חושבת על אופציה לחלק את הבית לבית המקורי ולתוספת כיחידה נוספת.


הוסף תגובה  

אם אדריכל טוען שאין בידו כתב כמויות האם חייב להיות עותק בעירייה? היכן אני יכולה להשיג את כתב המויות של הבית? אחרת איך ובהתאם למה בנו את הבית? אני יודעת שהיה מפקח על הבנייה אבל הוא רק מפקח אשמח ואודה באם תנחי אותי היכן אוכל לאתר את כתב הכמויות תודה רבה


הוסף תגובה  
04/04/2018 16:35

שלום 1. בנינו בית פרטי בראשון לציון בשנת 2010, היה לנו אדריכל ובן משפחה בנה את הבית. אני צריכה את כתב הכמוניות של הבית, האדריכל אומר לי שזה לא אצלו - הוא אפילו מסרב לשלוח לי את התוכנית של הבית , היכן אני יכולה למצוא את כתב הכמויות? זה בית פרטי בן 3 קומות 2. בכל בנייה של בית חייב להיות כתב כמויות נכון? אי אפשר לבנות בית ללא כתב הכמויות נכון? תודה רבה


הוסף תגובה  

שלום, יש לי פרגולה צמודה לבית של 30 מטר, אני מעוניין להניח עליה גג שקוף (משהו כמו סנטף/פוליקורבינט), ומכיוון שיש מלא דגמים בשוק, איבדתי ראש. מי שמתמצא ויוכל להמליץ לי על דגם מנצח אודה לו מאוד ! הדרישות שלי הם: א. גג שטוח ולא גלי. ב. שיכניס הרבה אור. ג. שהשכנים מלמעלה לא יראו ברור כמו זכוכית מה קורה אצלי, אלא או שלא יראו כלל או דמויות או מטושטש. ד. שיהיה חזק שיהיה אפשר לדרוך עליו בשעת הצורך (אני מניח אותו על מסגרת ריבועים של מטר על מטר). ה. שיהיה אטום למים לחלוטין. ו. שלא יהיה מכוער תודה לעונים !


הוסף תגובה  

שלום רב, האם יש תקן או הוראות כלשהן המגבילות בניית מרפסות שמש מול חלונות. בבניין שלי רוצים לבצע פרויקט תמ"א 38, אולם המרפסת המתוכננת לשכנים תצפה לחלון חדר השינה שלי. אודה לקבלת המותר והאסור בעניין זה.


הוסף תגובה