פורום אדריכלות בניהול יוליאנה ריסקוף
פורום עיצוב פנים בניהול קרן רוזנר
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום חלונות בהנהלת חברת קליל
פורום מיזוג אוויר בניהול בר מערכות

חם בחדר השינה: הכירו את המותג PRIVATE ROOM

מקום אחד בו ניתן למצוא חדר שינה מלא ומושלם, עם 800 מטר של חדשנות פורצת דרך בתחום חדרי השינה. הכירו את PRIVATE ROOM המותג החם מבית המזרונאים המאפשר לכם, לאדריכלים ומעצבים להגשים כל גחמה בעיצוב חדר השינה

מאת: תוכן שיווקי

21/03/2017
צילום:אלעד גונן
חדרי השינה עברו מהפך עיצובי וכיום הם מעוצבים, מוקפדים ומפנקים. אז איך הפך חדר השינה לסלון של הבית? יצאנו לאולם הקונספט החדש של  Privete room  וחזרנו עם תשובות.
 
 
מה מסתתר מאחורי השם החדש שלכם: Privete room?

לפני למעלה מארבעים שנים הקמנו את 'המזרונאים' כחברה שמתמחה בתחום השינה, ומן הסתם בעיקר במזרונים. גילינו עולם ומלואו, כדי להגיע למצוינות ויכולות יישום של מזרונים שונים המותאמים לדרישות ספציפיות של הלקוחות,  כל העובדים בחברה עברו  השתלמויות מקצועיות בכירופרקטיקה ואורתופדיה. כך הפכנו למומחים בתחום. עם השנים הסתבר לנו שלידע הנרחב בנושא המזרונים, שהוא חשוב מאוד, חייבים להוסיף את הצד האסתטי. כהרגלנו, מתוך שאיפה לשלמות, נכנסנו אליו במלוא עוצמה וחיברנו אותו לצד הפונקציונלי. בעקבות כך,  שיפצנו את סניף הדגל שנמצא במעוז העיצוב, רחוב הלחי בבני ברק. בעקבות השינוי המהותי שחל בחברה, המראה החדש שניכר ביצירות המקצועיות שלנו והמגמה הבולטת שלנו שמתבטאת בשילוב בין עיצוב לאיכות, התבקשה בחירה של  שם אחר שיציג אותנו נכון ויעביר את המסר החדש לעולם העיצוב והרהיטים. השם שנבחר ולדעתנו מכיל בתוכו את המסרים העיקריים שלנו הינו:  Private room. את מהותו של השם אפשר לראות באולם התצוגה החדש (800 מטר) שמכיל מגוון רחב של חדרי שינה מעוצבים בסגנונות שונים הנותנים מענה לכל דרישה של אדריכלים ומעצבים. יתרה מכך, בשל דרישה גוברת של אדריכלים ומעצבים לדגמים ייחודיים שלהם וללקוחות שלהם פיתחנו התמחות בייצור על פי הזמנה  ((custom made  יש לנו את היכולות לממש כל רעיון ופנטזיה, גם כאלה שבמקומות אחרים נתקלו בסירוב. זאת בזכות הקשרים שלנו עם  מיטב החברות והיצרנים בארץ ובעולם.  מגוון המוצגים הרחב וההתנהלות במרחב אולם התצוגה הגדול עשה את שלו. לאדריכלים ולמעצבים נוח ונעים להסתובב באולם מוקפד ברמה העיצובי. לצד הקהל המקצועי שמגיע אלינו רבים הלקוחות הפרטיים. הצוות המקצועי המיומן שמלווה של לקוח שנכנס לאולם התצוגה, מסייע במיוחד ללקוחות הפרטיים שצריכים ביעוץ מקצועי. 
 

 
באילו סגנונות עיצוב אתם מתמקדים?

למעשה, כל לקוח יכול למצוא את הרצוי לו כי אין לנו הגבלה, העובדה שחלק גדול מהעבודות שלנו מבוצעות על פי הזמנה אישית, עבורנו, השמים הם הגבול.  אנחנו מסוגלים לבצע כל סגנון וכל דוגמה מקלאסי, דרך כפרי, טוסקני, פרובאנסי ועד סופר מודרני. מן הסתם בשל מגמת המודרניזם המובילה בעולם בעיצוב, אנחנו מתמקדים יותר בסגנון המודרני. זה המקום לציין, שבעקבות ההתמקצעות שלנו בחדרי שינה ולא רק במזרונים, הרחבנו את הייצור שלנו לארונות הזזה, קונסולות משולבות עץ וברזל, ארונות לילה וכל מה שנדרש ומתבקש בחדר שינה המעוצב.
 
 
 
 
מה בנושא סטיילינג?

אנו ערים לכך שסטייליניג זה חלק בלתי נפרד מעיצוב, אם זה בסלון של הבית, מטבח וכמובן חדר שינה. לכן, נתנו תשומת לב מרבית לתחום הלבשת חדר השינה. וכמו כל בוטיק אופנה מוביל, אנחנו מחדשים כל העת את קולקציית הבדים והטקסטיל תוך שאנו מקפידים להיות ראשונים בחדשנות על ידי בחירת המוצר הנכון, ברמת גימור גבוהה ובנוחות האופטימאלית. 
 
 
מדוע, למרות הייצור העצמי המעולה שלכם אתם גם מייבאים?

 יש לקוחות שחשוב להם הניחוח של חוץ לארץ. והסיבות שלהם איתם. עבורם הקמנו מחלקה של רהיטים מיובאים מאיטליה מבית  GOLDEN NIGHT יצרנית איטלקית הנתפסת כמובילה בתחומה
 
 
 
 
 
לפרטים נוספים, Privete room >>
רחוב הלח"י 13 (מול Design Center)
טלפון: 03-6165957/8