פורום אדריכלות בניהול יוליאנה ריסקוף
פורום עיצוב פנים בניהול קרן רוזנר
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום חלונות בהנהלת חברת קליל
פורום מיזוג אוויר בניהול בר מערכות

צבע מרקט: כל טיפוס והצבע שלו

בין אם אתם מתחברים לטיפוס הדרמטי, השמרן או האופטימי, תאמינו או לא- לכל אחד מכם יש צבע שנועד במיוחד בשבילו אי שם. הכתבה הבאה תעזור לכם להבין מי הוא

26/01/2016
תוכן שיווקי

הטיפוס האופטימי והשמח


אם אתם מהאנשים האלה שתמיד, איכשהו, מצליחים למצוא את הטוב בכל דבר; אלה שתמיד ימצאו את הדבר הנכון והמעודד להגיד בכל סיטואציה, או שאתם מקווים להיות כאלה – כנראה שביתכם מלא בהתאם בשלל גוונים וצבעים ואנחנו לא מאשימים אתכם – שילוב הצבעים העליזים והצבעוניים נועד בשבילכם. לכו על שלל גוונים בהירים, החל מכחול, צהוב, סגול, ורוד וירוק – הכל הולך.   

 

 

באדיבות בי ג'י פיינט

 

באדיבות בי ג'י פיינט

 

הטיפוס הרומנטי והאינטימי


אם האהבה זורמת בדמך ומניעה אותך, בטח בסוף היום נמצא אותך חוזר לבית המאופיין בצבעים רגועים וחמים, שיוסיפו לקן האוהבים שלך אווירה אינטימית ועוטפת, עם שילוב של הרבה נגיעות טקסטיל. לטיפוס זה מתאימים הגוונים הבהירים יותר כמו לבן, שמנת, ואוף ווייט עם שילוב של צבעים חמים כמו גווני בורדו, אדום וסגול או גוונים פסטליים כמו תכלת.

 

באדיבות בי ג'י פיינט

 

הטיפוס הדרמתי


אם נוהגים לומר לכם שאתם קצת, איך להגיד, דרמטיים לפעמים – אל תקחו ללב – תצבעו את הבית. הגוונים שמתאימים לכם הם המעושנים יותר, כמו אפור, חום, בורדו, ירוק כהה ושילוב שלהם. אם אתם בוחרים לשלב ביניהם – ככל שתיצרו יותר ניגודיות בין הצבעים, כך תקבלו מראה עם אווירה דרמטית יותר.

 

 

הטיפוס השמרני


אם אתם מתחברים יותר לצד השמרני שלכם ומצניעים יותר את הצד הנועז – הגוונים הבהירים הם בשבילכם. בחרו בגווני הלבן, השמנת והאוף ווייט הרבים שנמצאים במניפת הצבעים והם כבר יעשו בשבילכם את העבודה. אם חסר לכם קצת צבע- תמיד תוכלו להוסיף אותו ברהיטים ובפרטי העיצוב שלכם.

 

עיצוב פנים: שרי גורשטיין בכר. צילום: אמיר דיב

 

הטיפוס המסתורי


 אם אתם מתחברים יותר לצד האפלולי והמסתורי שלכם, או לפחות רוצים לשדר אותו יותר – גוונים כהים ומיוחדים, כמו ירוק בקבוק, או גוונים כהים של בורדו וסגול יעשו את העבודה בשבילכם. 

 

עיצוב פנים: דניאל חסון. צילום: אורי אקרמן

 

לא מצאתם טיפוס או צבע שמתאים לכם? אין בעיה - במניפת הצבעים של בי ג'י פיינט תוכלו למצוא את כל הגוונים שיכולים להגדיר אתכם בצורה המדוייקת ביותר. בהצלחה.

 

עוד בצבע מרקט:

 

בי ג'י פיינט: לפרטים נוספים

בי ג'י פיינט: לעמוד הפייסבוק