פורום אדריכלות בניהול יוליאנה ריסקוף
פורום עיצוב פנים בניהול קרן רוזנר
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום חלונות בהנהלת חברת קליל
פורום מיזוג אוויר בניהול בר מערכות

הפלגת החלומות: קבלו את המלון הצף של אייקון העיצוב הבינלאומי

הרשו לעצמכם להפליג איתנו בדמיון. דמיינו אונייה גדולה ומפוארת המפליגה אל מקומות רחוקים וקסומים, ובתוכה סוויטות מעוצבות למשעי ונוף ימי אינסופי. יש דבר כזה והוא אמיתי לגמרי. אם תחכו בסבלנות ל-2019.

צילום: יח"צ

07/09/2017
יוספה קמחי, מערכת בניין ודיור
חברת השייט היוקרתית Silversea® האיטלקית השיקה לאחרונה את האונייה המפוארת Silver Muse, במונקו, בנוכחות הוד רוממותו, הנסיך אלברט השני. מדובר באונייה החדשה ביותר בצי האניות של החברה, משקלה 40,700 טון, ועליה 298 סוויטות מפוארות ומרווחות, באטלר אישי, מסעדות גורמה, הופעות, בארים, ספא יוקרתי ועוד. היא מכילה קרוב ל-600 נוסעים ולמעלה מ-400 אנשי צוות. האונייה צפויה להפליג באירופה במהלך הקיץ, לאחר מכן תפליג בצפון אמריקה, דרום אמריקה והאיים הקריביים. השקת האונייה מסמנת תחילת עידן חדש עבור החברה ועבור תחום השייט היוקרתי. 
 
 
עוד מלונות שאתם מוכרחים להכיר:
 
אונייה חדשה ומעניינת המתוכננת לצאת להפלגה הראשונה שלה אל האיים הקאריביים באמצע דצמבר 2018 ומבטיחה להתעלות מעבר לכל הציפיות, היא ה-Celebrity Edge, האונייה היוקרתית בעולם של חברת השייט Celebrity Cruises® השייכת לתאגיד השייט היוקרתי רויאל קריביאן. 
 
 
את העיצוב הנועז והחדשני שלה מוביל אייקון העיצוב הבינלאומי נייט ברקוס, אשר מונה ל"שגריר העיצוב" של סדרת האוניות החדשה Edge Class יחד עם המעצבים הטובים בעולם, על מנת להביא לעולם השייט את האונייה הנועזת והחדשנית של היוקרה המודרנית. ברוקס מבטיח כי אונייה זו "תהייה פורצת דרך בתחום התיירות הימית והחופשות בכלל". 
 
 
 
כך למשל מתוכנן Magic Carpet, היכל דינמי הבנוי בצד האונייה, פיתוח טכנולוגי ייחודי ל- Celebrity Edge: גודלו כמגרש טניס והוא משנה את מיקומו ואופיו לאורך היממה ומתקבע ב-4 סיפונים שונים ומציע לאורחי האונייה פונקציות שונות. יש למה לצפות.
 
ה-Celebrity Edge תמוקם בנמל הבית שלה בפורט לודרדייל, פלורידה ותצא להפלגה הראשונה שלה אל האיים הקריביים באמצע דצמבר 2018. היא תבצע מסלולים בני 7 לילות אל מזרח ומערב האיים הקריביים, עם עגינות בנמלים הנחשקים והיפים במסלולים אלו, ביניהם: סן חואן, פורטו ריקו ואיי הבתולה הבריטיים. במסלול המערבי תעגון האנייה בקיי ווסט, פלורידה; קוסטה מיה וקוזומל, מקסיקו וגרנד קיימן. 
 
 
ההפלגות ישווקו בישראל דרך חברת סנורמה שירותי תיירות, המדווחת כי ישנו ביקוש הולך וגדל להפלגות נופש באווירה יוקרתית "תחום השייט ממשיך לצבור פופולריות בקרב מגוון נרחב של קהל הנופשים בכל רמות השייט ומשנה לשנה אנו רואים עלייה מתמדת בביקוש להפלגות" אומר אורי שנבל, מנכ"ל חברת 'סנורמה'. "גם בתחום הפלגות היוקרה אנו רואים שינוי במגמה ועלייה בביקוש, אם בעבר מירב הנוסעים באוניות היוקרה היו מטיילים ותיקים שמכירים את ענף השייט, בשנים האחרונות אנו רואים כי יותר ויותר צעירים בממוצע גילאי 40 בוחרים בחבילות הבוטיק ומחפשים את חוויית ה"הכל כלול" גם בשייט יוקרה".
 
 
 
 

 • 7.
  בר כהן
  אביבה | (11/07/2017)    
  https://www.youtube.com/watch?v=KMGr6BmF-Dg
 • 6.
  העיצוב מיושן, והכינוי "הוד רוממותו" לנסיך מגוחך(ללא טקסט)
  מושיקו | (10/25/2017)    
 • 5.
  עיצוב
  ד"ר יהורם מלמד | (10/15/2017)    
  פשוט עיצוב מושלם, מאוד יוקרתי מעודן ואצילי נותן תחושה של מלכותיות עם הרבה שקט ורוגע. הפלגה נעימה...
 • 4.
  יש עיצוב,עיצוב אמריקאי...ע"פי בקשת הלקוח(ללא טקסט)
  אני | (09/25/2017)    
 • 3.
  כמעצב שנים רבות אין בידי אלא לומר :לעג לרש כח העיצוב הדהוי וההזוי הזה!!!
 • 2.
  פשוט מביש
 • 1.
  יוספה קמחי
  אלעד דניאלס | (09/15/2017)    
  אין על הכתבות של יוספה קמחי המדהימה :-) אתייסף ואתקמח.