פורום אדריכלות בהנהלת האדריכלית רקפת קידר
פורום עיצוב פנים בניהול מעצבת הפנים טלי כהן ליעד
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום צביעת הבית בהנהלת בנג'מין מור
פורום דלתות בהנהלת דלתות פנדור

כל מה שרציתם לדעת על חברת קו נבון

איך בוחרים חברה אמינה לייצור והתקנת מדרגות לבית, וגם הסיפור מאחורי חברת "קו נבון" שהוקמה לפני 35 שנה

16/09/2013
תוכן שיווקי | צילום: יח"צ

למה לבחור במדרגות קו נבון?


הנה התשובה:


קו נבון מדרגות הוקם לפני 35 שנה על ידי אילן נבון 1978 אשר למד בבית ספר מסודר (אורט חולון) את מקצוע עיבוד המתכת. הלימודים הקיפו את החומר העיוני, פלוס 4 שעות סדנא מעשית בכל יום (מכאניקה מדויקת, מבלטנות ריתוך). טכנולוגית המתכת נלמדה מראשיתה, "תכונות","עמידות בלחץ","יכולות כיפוף","ערגול","ריתוך" (אוטוגני וחשמלי) + ריתוך "ארגון" וריתוכי נירוסטה, חוזק חומרים וחישובי עמידות היוו חלק בלתי נפרד מהחומר הלימודי.

 שתי קורות צד מדורגות באדיבות אדריכל יגאל יקיר

 

אילן נבון החל לבנות מוצרים מברזל כבר בהיותו בן 16 בחופשות מהתיכון, בנה מדרגות, מעקות, גדרות בשכונתו ברחוב ארלוזורוב בחולון – בחצר האחורית בבית הוריו שרה ועובדיה. צמיחתו בתוך עולם מדרגות הברזל הייתה טבעית ביותר אחרי שחרורו מהצבא.

 

אילן נבון מדבר עם הברזל בשפתו, מבין ביכולותיו (מתוך לימוד - ולא אלתור) וכך התקדם ובנה את הענף המיוחד הזה נקרא "מדרגות עץ" , "ברזל פנימיות", "מדרגות לולייניות", "מדרגות מרחפות", "מדרגות לעליית גג", "לחצר אנגלית" או "מדרגות לחנות פאר".

 

מדרגות מרחפות בשילוב עץ אלון במבנה קופסא ומעקה זכוכית

 

מאחר ומקצוע שכזה "מדרגות", חייב להיות נתמך בהרבה כח איכותי ומקצועי, "קו נבון מדרגות" אספו באיטיות וחיפוש מדוייק ועיקבי את המסגרים והמרכיבים הטובים ביותר שנמצאו וקיימים בארץ.

 

הייטק יפעת - באדיבות שדה דגן אדריכלים

 


אילן נבון לימד אותם לאט את דפוסי הבניה, שיטות המיוחדות שהמציא ופיתח במשך השנים ובנה מערכת מאוד "צבאית", מדוייקת ומשומנת המייצרת מדרגות איכות מיוחדות לצד מדרגות פשוטות , כשהמוטו היה – לא להתפשר לעולם על טיב חומרי הגלם (80% מהחומרים – כמו עץ, צבע וחלקי הברזל, מיובאים ביבוא עצמי של קו נבון מדרגות מאזורים שונים באירופה.

 

הייטק דק בשילוב עץ - רום ושלח עיצוב, אדריכלית דלית ונגרובסקי

 

קו נבון מדרגות הינו המפעל היחיד בישראל שבשרותיו 2 אדריכלי מדרגות מוסמכים שסיימו בהצטיינות מגמת אדריכלות.

 

הייטק מקבילים בשילוב עץ

 


רותם סיני הינו אדריכל מודד, בעל שיעור קומה. תראו לנו בבקשה, עוד מסגריה או "מפעל בוטיק" שהמודד הינו אדריכל מוסמך הרואה בעין ארכיטקטונית את עיצוב המדרגות מברזל או מעץ בתוך חלל נתון? אין כאלה.

 

מדרגות מרחפות בשילוב עץ על בטון


קו נבון מעסיק את אירית טורקניץ' שסיימה בהצטיינות מגמת עיצוב פנים במכון הטכנולוגי לעיצוב המוצר בחולון, ומתמחתה במדרגות פנים וחוץ. 

 

מדרגות מרחפות עץ במבנה קופסה


בקו נבון, הנמצא ברחוב האורגים 3 בחולון כבר 35 שנה, בונים מדרגות ומרכיבים מדרגות במפעל על כל חלקיהם. זהו מפעל המדרגות היחידי העונה להגדרה "מפעל מדרגות עץ ומתכת - בישראל".

 

מערכת הייטק בשילוב שיש


קו נבון מדרגות, נהנים מיתרון ענק על כל המתיימרים להיות "מתחרים" בסביבה - זהו מפעל המדרגות היחידי המחזיק ניידת שירות מדיית עם אומן עץ ומתכת (בן זאב) לשירות מידיי בתקלות או תיקונים במסגרת אחריות, ללא חיוב הלקוח גם שהתקלה נגרמה בזדון או באחריות הלקוח! אין דברים כאלה, בישראל.

 

הייטק מקבילים כפול דופן בשילוב זכוכית באדיבות סאמט אדריכלים


הכל מתחיל ונגמר בראש, אילן נבון העומד בראש המפעל המיוחד היחידי והנדיר הזה בישראל, הניח דפוסי התנהגות וטיפול שונים בלקוחות: נותנים ללקוח כבוד והערכה, מספקים מדרגות טובות ותקניות בזמן וממזערים טעויות אנוש – מאחר ובקו נבון פועלת מערכת ביקורת איכות מסודרת, העוקבת אחרי כל שלב ביצור או בהרכבה באמצעות מפקח בודק, החותם על כל שלב ואחראי לו.

 

מערכת סיבובית דגם ארז

 


מחירים: קו נבון מדרגות מציגים בכ- 40 מודלים שונים של מדרגות שחלקן בבלעדיות רק באולם תצוגה בחולון. ריבוי האפשרויות והבחירה של עשרות סוגי עץ ועשרות דגמי מעקות לא נוצרו על מנת "לבלבל" את הלקוחות. הרבה מודלים מאפשרים ליצור קשת מחירים נוחה גם למסגרות תקציב נמוכות. 

 

קורה מרכזית דגם סכין בשילוב עץ מרחףמומלץ להגיע לאולם התצוגה שקיים 35 שנה ברחוב האורגים 3 בחולון , אין צורך לתאם פגישה – תמיד תמצאו שם יועץ מוסמך שמוכן לעזור.

 

עוד על חברת קו נבון>>


 • 4.
  להתרחק כמו מאש!
  יובל | (11/01/2017)    
  עבודה לא מקצועית, מלאת תקלות, חוסר אמינות, רמת גימור מתחת לכל ביקורת. אך מעבר לכך- ההתנהלות של אילן בעל הבית היתה אלימה ומפחידה.
 • 3.
  לא להתקרב
  לקוח מאוכזב מאוד | (10/17/2017)    
  אילן מצטייר כאדם נחמד ואף הבטיח הנחה, אך לא הסכים לכבד את ההנחה שהבטיח במועד התשלום ואף קילל וצעק עלי
 • 2.
  סיוט אכזבה - קו נבון
  גיל | (06/29/2017)    
  אין מילים וקשה לתאר את האכזבה הקשה ואת הסיום שחברת קו נבון גרמה לנו. אחרי שהחלטנו לעשות מדרגות עץ בבית ועשינו סקר שוק, לצערנו הרב בחרנו לעבוד עם חברת קו נבון. בהתחלה המחיר גם היה נראה אטרקטיבי אך לאחר מכן הבנו שהמחיר שנשלם הוא הרבה יותר יקר. זה התחיל כבר מהשלב הראשון שבפרוייקט כולל של בית שלם כל האנשי מקצוע היו צריכים להתאים את עצמם לדרישות של קו נבון, ללוחות זמנים של קו נבון, שזה הסב לנו נזק רב וקושי גדול. המסגר שהיה צריך להתקין מעקה ביקש דרכי לקבל מדרגת דמה כדי להעריך ולחשב את הייצור, ביקשתי מדרגת עץ פגומה, מדרגה שאין בה שימוש רק עבור המדידות - קו נבון לא נענו לעזור לנו עם זה. השירות היה מתחת לכל ביקורת, העברתי מייל למחלקת שירות לקבל מידע טכני ומידות, לאחר מס' ימים שלא זכיתי לקבל מענה, יצרתי קשר טלפוני ושאלתי אם ראו את המייל שלי... קיבלתי תשובה תוקפנית שאני "בן אדם לא אנושי" שהייתה להם שריפה במפעל ולא הייתה להם תקשורת ואינטרנט ... ואני באמת אמור לדעת את זה מראש.... הסיוט עם המשיך עם התקנה לא תקינה של המדרגות, המתקין הנחמד (באמת אדם נחמד), שכח להדביק את אחת המדרגות. בהתקנה החברה שברה בצורה לא מתחשבת את כל הטייח, התיקון של הטייח לא פשוט ומורכב ועלה לי עוד אלפי שקלים, הותקנה לנו מדרגה בלויה עם שבר/חור במדרגה שעליה ניסו לטשטש את הפגם עם חומר מילוי שגם הוא נפל. החברה שלחה לי שירות, אחרי שרדפתי אחריהם מס' רב של פעמים ועדין עשו לי תיקון "הדבקת פלסטר" על מדרגת עץ פגומה. והחוצפה הכי גדולה של חברת קו נבון, שהם המציאו מונח חדש - גמ"ח. גמר חשבון... הם לפני הכל דואגים להחתים אותכם בסגירת העסקה, על סעיף גמ"ח ... שיש לשלם את כל התשלום המלא לפני ההתקנה. והגימור הסופי, את קו נבון לא מעניין ... העיקר לקבל את כל הכסף, ולתת תוצר ושירות ברמה נמוכה סופר נמוכה .... עם עשרות בעלי מקצוע שעבדתי איתם, מיוזמתם תמיד משאירים בין 5-10% למסירת העבודה באופן סופי לשביעות הלקוח. גם האיש אלומיניום עבד ככה, גם הקבלן שלד, וכל איש מקצוע שהיה בפרוייקט. לא לעשות את הטעות של הסכמה לחתום על סעיף כזה. לסיכום, חוויתי מול קו נבון חויה גרועה מאוד, פשוט סיוט ... בניתי בית שלם, עבדתי מול עשרות אנשי מקצוע וחברות, וקו נבון הייתה החברה הכי גרועה מכל הפרמטרים.
 • 1.
  בולשיט!
  לקוח מאוכזב | (09/07/2016)    
  לאחר שטעה לנו במדידות והתקשרנו לבקש תיקון - הוא איים עלינו בטלפון ואיים שהוא יציב לנו מחסום בכניסה לשכונה, ושהוא מכיר אנשים בה שיכולים "לטפל" בנו. שומר נפשו ירחק! נ.ב. אתם מאבדים מאמינותכם בפרסום כתבות כאלה, כי בנוסף 9 אחת ה"אדריכליות" היא ביתו שסיימה את לימודיה באיזו מכללה שכוחה הודות לאחד העובדים שכתב לה את העבודות.