פורום אדריכלות בניהול יוליאנה ריסקוף
פורום עיצוב פנים בניהול קרן רוזנר
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום חלונות בהנהלת חברת קליל
פורום מיזוג אוויר בניהול בר מערכות

תפתח חלון: מערכת חלונות דקה ויוקרתית

חלונות במקום קירות וגדלים לא סטנדרטים אלו הם המגמות הבולטות בעולם העיצוב. למראה החלון משקל רב בעיצוב החלל היות והוא תופס שטח גדול ממעטפת הבית. אם גם אתם מחפשים מראה יוקרתי ולא מתפשר שהופך את החלון לתכשיט בבית, הכירו את המערכת החדשה של חברת קליל

מאת: תוכן שיווקי

22/11/2016
בכל בית יש חלונות, השאלה היא כמה ואיך הם נראים. ישנם חלונות שאנו מעדיפים לכסות בווילון וישנם חלונות יוקרתיים שהם כמו רהיט מעוצב שמקבלים מקום של כבוד בחלל. חברת  ''קליל'', המובילה בישראל בעיצוב, ייצור ושיווק מערכות אלומיניום מתקדמות לבנייה, משיקה בימים אלו משפחת מערכות פרימיום חדשה ויוקרתית במיוחד –שנקראת ''קליל נוף''.
 
קליל נוף 5400
 
''קליל נוף'' הן מערכות חלונות ודלתות אשר נותנות מענה למגמה של חיפוש קו נקי בעיצוב ומראה פתחים מינימליסטי. גם במפתחים גדולים במיוחד העיצוב נותר עדין ונקי מכיוון שפרופילי האלומיניום צרים או אפילו נסתרים. המערכת מאפשרת שילוב זכוכיות מתקדמות עם תכונות של בידוד תרמי, בידוד אקוסטי וחסימת קרינה, אשר יעניקו נוחות רבה יותר ליושבי הבית וחסכון משמעותי בהוצאות על אנרגיה. 
 
קליל נוף 5400
 
משפחת מערכות ''קליל נוף'':
קליל נוף 5400 – מערכת ציר

מערכת חלונות חדשה שהיא חלופה אמיתית לפרופיל בלגי מברזל, המאפיין את הבנייה האורבנית העכשווית. הסדרה מעוצבת בקווים דקים ועדינים במיוחד, ומאפשרת מגוון אינסופי של אפשרויות חלוקה בין חלונות קבועים לכנפיים על ציר, בהתאם לצרכים ולדמיון שלכם.  
 
קליל נוף 5400
 
 קליל נוף 2400 :

מערכת חלונות ודלתות הזזה יוקרתית למפתחים גדולים בעיצוב עדין ונקי במיוחד. כנפי החלונות מעוצבות עם קווים אנכיים בלבד והפרופיל סמוי מן העין, (שיטה הרשומה בפטנט). הכנפיים שקועות לחלוטין בקיר –  למראה פתח נקי עם זכוכית בלבד. מערכת ''קליל נוף'' הינה פיתוח טכנולוגי מתקדם המאפשר לבני הבית לתפעל בקלות דלתות ההזזה של מפתחים גדולים וכבדים שנעות בצורה חלקה וקלה בעזרת מנגנון ייחודי במסילות בעלות ציפוי המונע שחיקה של הצבע. המערכת מתאימה במיוחד למרפסות בקומות גבוהות ומותאמת לעמוד בלחצי הרוח הגבוהים שקיימים בהן. 
 
קליל נוף 2400
 

קליל נוף 9400


מערכת קליל נוף עם קווים אנכיים צרים במיוחד. ומנגנון המאפשר לכנפיים כבדות לנוע בקלות יחסית.