פורום אדריכלות בהנהלת האדריכלית רקפת קידר
פורום עיצוב פנים בניהול מעצבת הפנים טלי כהן ליעד
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום צביעת הבית בהנהלת בנג'מין מור
פורום דלתות בהנהלת דלתות פנדור

קפיצת מדרגה: סולם יעקב מעלה אותנו קומה

סולם יעקב לוקחת את אומנות המדרגות והמעקות הכי גבוה שאפשר. עם מומחיות בעץ, ברזל וזכוכית, מבטיחים בחברה: "אתם חולמים, סולם יעקב מבצעים"

מאת: תוכן שיווקי

19/06/2019

מדרגות מרחפות בשילוב ברזל ועץ אלון | מעצבת: שלומית זלדמן, צילום: עמית גושר

 

סולם יעקב היא חברה משפחתית שהוקמה על יד אב המשפחה, אשר עדיין עובד בה יחד עם בניו. החברה מתמחה בייצור ובניית מדרגות ומעקות במגוון סגנונות וחומרים, ואף מספקת עבודות בהזמנה אישית. "אנחנו בין הראשונים בארץ לעסוק בתחום זה, ומאז ועד היום סולם יעקב עומדת בחזית", מספר אבי אשכנזי, מבעלי החברה. "אנחנו שואפים להביא ללקוחותינו את החידושים האחרונים בעולם המדרגות והמעקות, ובמקביל מקפידים לשמור על עבודה מסורתית".

 
להחזיק את המעקה

בין מוצרי החברה ניתן למצוא קולקציה רחבה של מעקות פנים וחוץ מחומרים שונים ובעיצובים מגוונים. לצד המלאי הקיים, גם מעצבים בחברה מעקות בהתאם להזמנה אישית של הלקוח. "אנחנו מקפידים על שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר ועל שיטות העבודה המתקדמות בעולם, וזאת בשילוב עבודת אומנות מסורתית", אומר אשכנזי. "כל מעקה היוצא תחת ידנו מיוצר תוך בקרת איכות קפדנית, ומותקן בבית הלקוח על ידי צוות התקנה מיומן ומנוסה". 
 
מאחז יד מעץ אלון
 
מדרגות ומעקה מעץ אלון ואפוקסי | מעצבת: ורד שלי, צילום: ליאור שניידר
 
המדרגה העליונה

גם בתחום המדרגות, יש לסולם יעקב הרבה מה להציע – ממדרגות עץ קלאסיות, דרך מדרגות זכוכית מודרניות ועד מדרגות מרחפות בשילוב פלדה. המדרגות מעוצבות בהתאם לדרישות האדריכל או המעצב, ובתכנונן מובאים בחשבון הן תנאי השטח והן רצונותיו וסגנונו של הלקוח. כמו כן מוקדשת מחשבה לעתיד, וכך למשל עוברות מדרגות ברזל תהליך צביעה השומר עליהן למשך שנים רבות. "אנחנו מתמחים בעיצוב, תכנון, ייצור והתקנת מדרגות מחומרים שונים", מפרט אשכנזי. "כל המדרגות מיוצרות בבית המלאכה שלנו ביד אומן ומאופיינות בייחודיות ובנגיעה אישית". 
 
מדרגות מרחפות עם ניתוק | אדריכלים: שחר רוזנפלד, צילום: שי אפשטיין 
 
מדרגות עץ בחיפוי הרום והשלח | מעצבת: שלומית זלדמן 
 
שילוב מנצח

סולם יעקב מחזיקה בוותק מכובד בתחום, ובאנשי מקצוע הניחנים בראייה מרחבית, בגמישות מחשבתית וביצירתיות רבה. חוזקה נוספת שלה היא בחומרי הגלם שאיתם היא עובדת, אשר נבחרים בקפידה וללא פשרות. יכולתה של החברה לשלב בין שיטות עבודה מסורתיות לפרקטיקה מודרנית, רק מוסיפה להיותה מובילה בזירת המדרגות והמעקות. "המוצרים שלנו מיוצרים אך ורק מן החומרים האיכותיים ביותר ועל פי הסטנדרטים הגבוהים בתחום", מסביר אשכנזי, "והכול תוך בקרת איכות דקדקנית".
 
מדרגות מרחפות - מבט על | מעצבת: שלומית זלדמן
 
מדרגות מתכת ב-90 מעלות ומעקה זכוכית | מעצבת: מאיה שינברגר, צילום: איתי בנית 
 
על הצד הבטוח

דגש חשוב נוסף של החברה הוא הבטיחות. "תהליך תכנון ועיצוב המדרגות נעשה על ידי אנשי מקצוע מנוסים, תוך הסתכלות הן על הפן העיצובי והן על הפן הבטיחותי", הוא מוסיף. "מדרגות פרי יצירתנו מותקנות בבתים פרטיים ובבתי עסק בכל רחבי הארץ בצורה נקייה ושקטה, ולשביעות רצונם המלאה של לקוחותינו". 
 
מדרגות ברזל ב90 מעלות ומעקה כבליי נירוסטה | אדריכל: רון שפיגל, צילום: רגב כלף 
 
קונסטרוקציית מתכת לבנה ומעקה זכוכית | מעצבת: מאיה שינברגר, צילום: איתי בנית 
 
כולל שירות

הצוות של סולם יעקב מורכב ממעצבים, מתכננים, חרשי מתכת ,נגרים אומנים, וכן ממתקינים מקצועיים ומאנשי שירות לרווחת הלקוחות. "אנחנו ערוכים לספק ללקוחותינו הזמנות בכל סדר גודל תוך זמן קצר, מבלי להתפשר לרגע על איכות התוצר המוגמר", אומר אשכנזי. "אנחנו גם מלווים את הלקוח בכל שלבי העיצוב, התכנון וההתקנה, ומקפידים לשמור על יחס אישי, אמינות גבוהה וסטנדרט שירות מעולה". מגוון המוצרים של סולם יעקב מוצג באולם התצוגה של החברה, הממוקם בחולון - וכולם מוזמנים להגיע לשם ולהתרשם.  
 
מלווים את הלקוח לכל אורך התהליך | אדריכלים: שחר רוזנפלד
 

סולם יעקב – מעקות ומדרגות פנים, רחוב פרופסור שור 40 חולון 5881637
טלפון: 03-7207576 | איש קשר אבי: 052-4553535
פקס: 03-6819839 | דוא"ל : solam@bezeqint.net