פורום אדריכלות בהנהלת האדריכלית רקפת קידר
פורום עיצוב פנים בניהול מעצבת הפנים טלי כהן ליעד
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום צביעת הבית בהנהלת בנג'מין מור
פורום דלתות בהנהלת דלתות פנדור

פורשים כנף: פתרונות הצללה וקירוי איכותיים

פרגולות חשמליות, סוככים, חניות לרכב, ומפרשי צל יתנו פתרונות מצוינים לקירוי והצללה מפני הגשם והשמש. חברת קשתות המובילה בתחום מציעה מגוון רחב של מוצרים המותאמים לכל עונות השנה

מאת: תוכן שיווקי

19/09/2016
צילום: יח"צ
הטבה מיוחדת מבית קשתות ברכישת סוכך או פרגולה,
קבלו 50% הנחה לתאורה שקועה בסוכך.
לקבלת ההטבה מלאו את הפרטים:

* המבצע בתוקף עד 4.11.16
* ט.ל.ח 
 
 
 
רגע לפני תחילת החורף זה הזמן למהר ולהזמין פתרון הצללה וקירוי איכותיים שיגנו עליכם מפני הגשם. חברת קשתות המובילה בתחום מציעה מגוון פתרונות והגנה מפני גשם כגון: סוככים מעל דלת הכניסה וחלונות הבית, קירוי חניה לרכב  ופרגולות לשימוש בחצר ולצורך הגנה על הריהוט מפני הגשם והשמש. מוצרי החברה מיוצרים מאלומיניום שאינו מחליד, עם מגוון רחב של קרויים, ממראה כפרי ועד מראה קלאסי ומודרני, אשר מיוצרים בהתאמה אישית ללקוח. לחברת קשתות מוניטין של כ-20 שנה בפתרונות הצללה בתחום המוסדי והפרטי.
 
פרגולות חשמליות בחברת קשתות

פרגולה איכותית מאלומיניום בקירוי יריעות PVC אטומות אשר נפתחות ונסגרות באופן חשמלי. הפרגולה בעלת מרזבים פנימיים לניקוז המים ומתאימה לשימוש בימי החורף והקיץ. את הפרגולות החשמליות ניתן להזמין עם או בלי תאורת LED פנימית בפרופילים. 
  
 
 
 
סוככים בחברת קשתות

לחברת קשתות מגוון פרופילי אלומיניום לבחירה (עגול או מרובע) עליהם ניתן לבחור קירוים שונים, כך שהסוכך הנבחר הינו בהתאמה אישית למבנה הבית במראה ובצבע. בפרופילים המרובעים ניתן להוסיף תאורת LED המותקנת באופן נסתר.
 
 
 
 
פרגולות בחברת קשתות

פרגולה קבועה מאלומיניום (עגול או מרובע) במגוון ורסיות ומשחק של הפרופיל, ניתן לבחור קירוים שונים, כך שהפרגולה מותאמת לטעם הלקוח ולמבנה הבית. ניתן להוסיף תאורת LED  המותקנת באופן נסתר.
 
 
 
 
חניות לרכב בחברת קשתות

החניות של חברת קשתות מתוכננות ומבוצעות בהתאמה אישית למבנה, לצרכי הבית ולאזור הקירוי הרצוי- לרכב אחד, שניים או יותר. גם כאן ניתן לבחור ממגוון הפרופילים וקרויים הקיימים בחברה ולהתקין תאורת LED בפרופילים באזור החניה.
 
 
 
מפרשי צל בחברת קשתות

הפתרון של מפרש צל הנו פתרון אידיאלי להצללה בחודשי הקיץ ללקוחות שלא מעוניינים במוצר קבוע. זהו אחד המוצרים המובילים של חברת קשתות, המיוצר ע"י חברת ענק מצרפת בייצור מיוחד עבור צרכי ההצללה. ניתן לבחור בין רשתות צל מחוררות או אטומות מחומרי גלם שונים. למפרשי צל מגוון רחב של צבעים, ואין צורך בהיתרי בניה.